IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kristína Lovasová

 

Voldemortove city (Kristína Lovasová)20.5.2011
 

Voldemort z môjho pohľadu v ktorom som opísala jeho lásku Damaris, ešte z čias kedy chodil na Rokfort až po dobu, kedy jeho náplňou bolo zabiť "chlapca". ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Kristína Lovasová

O mne

Som bláznivé svojské mierumilovné dievča žijúce štýlom hippies. Milujem písanie a všetko čo k tomu patrí. Túžim po krásnej budúcnosti plnej splnených prianí. Jedným z mojich prianí je aj vydať román. verím, že sa mi to raz splní. Rada píšem dievčenské romány, poviedky, fantasy, úvahy ale príbehy z bežného života. Snažím sa vo svete niečím zaujať a verím že sa vám moja tvorba bude páčiť. venovať písaniu som sa začala v apríli 2010. Od vtedy sa snažím stále zlepšovať a zlepšovať aby som sa v písali zdokonalila a dokázala vyjadriť svoje myšlienky, svoj príbeh tak, aby vás zaujal a páčil sa vám. Prečítala som už mnoho kníh, mnoho príbehov a poviedok a každým sa snažím nejako inšpirovať. veľmi sa poteším akémukoľvek komentáru alebo pripomienke k mojej tvorbe. Pochvala ma zohreje na duši a dodá mi silu pokračovať ďalej, z kritiky sa môžem zlepšovať a prať poučenie. Preto držím palce všetkým nádejným spisovateľom a spisovateľkám aby sa im raz splnil ich sen.
Ozaj sama neviem či na písanie mám alebo nemám talent tak dúfam, že mi pomôžete odhaliť túto nejednu záhadu môjho života a vyjadríte sa k mojej tvorbe. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: