IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kristína (Eva H.)21.5.2018
 

5
 počet hodnotení: 2
prečítané 130, Komentáre 12

 


13.


Maťo ma pozval do baru v Starom meste. Atmosféra príjemná...vlastne je to jedno, po niekoľkých pohároch alkoholu ju vnímať nebudem. Dôležitá bude len spoločnosť, pri ktorej sa zabavím a dokonale odviažem. Sedíme pri pulte na vysokých barových stoličkách a čakáme na Zdena. Volal, že bude meškať, niečo ho zdržalo. Pred sebou mám prvý pohár môjho obľúbeného nápoja a myslím na ženu v čiernom. Asi by som sa mala o nej zdôveriť Maťovi, ibaže mám obavy, že ma bude podozrievať a spojitosť hľadať v drogách. Neviem, či mi uverí, halucinácie to neboli, som si na sto percent istá.

„Maťo? Vidíš tú babu, ktorá vstúpila do miestnosti? Blondína v tmavom tričku."

„Vidím...to je Daniela."

„Aha, tak určite budeš poznať aj Lenku a Marka."

„Áno. A ty ich odkiaľ poznáš?"

„Sprevádzali Zdena vo vlaku. Nepoznáme sa, ale stačilo ich počúvať a sledovať, aby som si o nich vytvorila vlastný úsudok."

„Ak chceš, môžem ťa s Danielou zoznámiť."

„Nie, nechcem...ona nie je moja krvná skupina."

„Chápem, ja som si tiež o nej myslel, že je povýšenecká, trápna a urážlivá. Keď s ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Eva H16.10.2018
 

Ellia ďakujem. Nesmierne si ma potešila, toto som nečakala. Ja sama sa neviem ohodnotiť, vždy pochybujem, či je to naozaj dobré a či mám na to. Vážim si a som rada, keď niekto, kto tiež dobre píše a má veľa kníh prečítaných, mi pod dielko napíše pozitívnu reakciu. Inšpiruje ma to nevzdávať sa. Ďakujem. :))

Ellia S.16.10.2018
 

Čím ďalej píšeš, tým viac mám pocit, že čítam skutočnú knihu. Máš na to. Odo mňa 5*

Eva H16.10.2018
 

Ahoj Ellia. Ďakujem. Potešila si ma. Je príjemné si prečítať milé a povzbudivé slová. Ďakujem, že čítaš.

Ellia S.15.10.2018
 

Ahoj, musim uznat, ze pises naozaj dobre a som zvedava na dalsie casti, aj na to, ako sa to vyhroti medzi Kristinou a jej matkou...

Eva30.7.2018
 

Ďakujem Elis, že ešte stále čítaš. Začala som čítať tvoj príspevok, ale sa mi potom kdesi stratil a stránku už neviem nájsť.

Elis B.30.6.2018
 

No super, páči sa mi trocha záhadnosti, ktorú si spolu s dámou v čiernom do rukopisu vniesla. Aj ten rozhovor s neterkou bol super. Viem si živo predstaviť celú situáciu. Už sa teším na pokračovanie ;)

Eva14.6.2018
 

Ďakujem Elis. Máš pravdu. S čiarkami mám problém, uvedomujem si to... Niekoľko minút premýšľam, kde čiarku dať a kde nie. Teším sa, že ťa môj príbeh zaujal. :)

Elis B.13.6.2018
 

Ahoj Evka, súhlasím s tým, že svojimi textami vieš pobaviť. Na niektorých pasážach som sa veru smiala, až ma za brucho valilo :D A páči sa mi štýl písania. Akurát som si všimla, že ti chýba zopár čiarok. Inak pekné a teším sa na pokračovanie.

Eva H30.5.2018
 

Ahoj Elza. Ďakujem za radu. Príbeh mám už ukončený. Niečo som viac opísala, niečo menej. Verím, že počas celého príbehu sa zblížite s postavami. Ak v ňom bude veľmi chýbať ten opis, tak to zmením. Olívia je blondína a Kristína brunetka :))

Elza30.5.2018
 

Ahoj Evka. Tvoj príspevok ma zaujal hneď prvou vetou, tak som si na neho klikla. Čítalo sa to dobre a začiatok vyzerá sľubne, zdá sa, že máš rozpracovaný zaujímavý príbeh, ktorý má aj hlbší podtext. Trochu ma prekvapilo, že píšeš v prvej osobe a ešte aj v prítomnom čase, ja osobne na to nemám odvahu (lepšie sa mi píše v tretej osobe), ale tebe to ide dosť dobre. Možno čo mi tam trošku chýba, je lepšie opísať prostredie, ako keď sa v tretej kapitole Kristina rozpráva s Olíviou, ako vyzerá byt, ako vyzerá sestra, čo má oblečené. Aby som si celú tú scénu lepšie vedela predstaviť. Inak fajn a teším sa na pokračovanie :).

Eva H29.5.2018
 

Ďakujem Viktória. Potešila si ma. :)

Viktória29.5.2018
 

Ahoj Eva H.
Je to zaujímavé a celkom dobre sa to čítalo. Niektoré pasáže pobavili ako leňochod zo Zootropolis. Pokračuj v písaní, podľa mňa ti to ide.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Eva H.

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: