IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kríza (Mgr. Patrícia Kiráľová)6.6.2017
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 56, Komentáre 2

 
Kríza
V mysli sa jej stále premietali spomienky na ten hrozný deň. Pred očami mala obrazy chlapov, ktorí jej to urobili. Ešte nikdy v živote ju nik neponížil tak, ako ju ponížili vtedy. Od toho dňa bola ako vymenená. Absolvovala rôzne vyšetrenia, dokonca navštívila aj psychológa, ale nepomohol ani ten.
Všetci jej chceli pomôcť, no ona nemala záujem, aby jej ktokoľvek pomohol. Pravdupovediac, už v ničom sa nechcela snažiť. Ani do školy sa jej nechcelo chodiť.
Vôbec nechápala, prečo jej to museli urobiť. Vari im niečo urobila? Ublížila niekomu nevedomky a ani si to nevšimla? Prečo? Prečo si vybrali práve ju? V hlave jej dookola vírili len myšlienky, ktoré sa týkali práve oného dňa. Okrem myšlienok jej v hlave vírili aj otázky.
O pár dní ide po prvýkrát na strednú školu a nikto netuší, ako to bude zvládať. Sama už pomýšľala na smrť. Chcela sa zabiť. Ale ako? Skočí z mosta alebo z najvyššieho poschodia? Utopí sa v nejakom jazere alebo v potoku? Podreže si žily? Alebo skočí pod nejaké auto? Nie! Ani jedno z toho však nemohla urobiť. Nemohla sa zabiť, pretože by tak ublížila s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

o ničom 9.6.2017
 


do trištvrtiny bez posunu, potom ju zas napadol a odviezli ho policajti. toť vsjo. slabé.

reakcia9.6.2017
 

tak by som chcela prečítať vašu poviedku

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mgr. Patrícia Kiráľová

O mne

Narodila som sa 07. 01. 1993 v Kráľovskom Chlmci, ale od svojich 8 rokov žijem v Rudňanoch. Odmalička mám blízko k umeniu, pretože ako malá som veľmi rada kreslila a počas základnej školy ma zaujali knihy a písanie poviedok. Písala som krátke poviedky len tak pre seba. Čítali ich iba moji spolužiaci na základnej škole. Boli obdobia, keď som na nejaký čas opustila písanie, pretože som si neverila. No napriek tomu som sa k tomu stále vrátila a dnes sa len tak ľahko nevzdám svojho "koníčku".

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: