IKARIKAR http://www.ikar.sk

Krutá realita dnešných dní ... (Ľudka B.)31.10.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 136, Komentáre 7

 

Krutá realita dnešných dní,
Každý tvrdí   ..... SOM ODBORNÍK !!
 
Ale v čom?!  Sa spýtam...
A v tom zn...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Richard Miške18.11.2014
 

Ahoj,

všimol som si, že k tvojim textom som sa vyjadril presne pred 5 rokmi. Dosť dlhý čas... Buď píšeš len sporadicky alebo len neprispievaš na MT, neviem. Každopádne musím skonštatovať (bohužiaľ), že tvoje dva novšie príspevky mi opäť neponúkli priestor na pozastavenie sa. Pokojne píš takto ďalej, je to hlavne o tvojom uspokojení, ale keby si chcela ponúknuť zážitok aj tvojmu čitateľovi, tak sa poobzeraj po nejakej poézii. Najlepšie súčasnej. Možno by ti bola inšpiráciou kniha: päť x päť. Antológia súčasnej slovenskej poézie z roku 2012, alebo aj Sólo pre 9 hlasov.

Natália31.10.2014
 

Opäť slaboduchý výlev, bez štipky snahy sa poobzerať, už keď nie po knihách, tak aspoň tu na stránkach, že kto ako píše a prečo. Žiadna sebareflexia. Môj názor.

Ľudka3.11.2014
 

Predstav mi svoje diela, aby som sa poučila, všetci píšeme podľa toho ako cítime. Básne, ktoré idú podľa niekoho iného nie sú tvoja vlastná tvorba, len slaboduchá kópia. ritika Ti ide skvelo, len chýba tu tvoje dielo.
Skús rýmovať, a potom budeš chápať.

Natália3.11.2014
 

Darmo sa hneváš Ľudka, to ti k rastu nepomôže. Veľavravné je aj to, že pri všetkých tvojich pokusoch je hodnotenie nula. Ak chceš približne vedieť ako má vyzerať ozajstná poézia, tak si pozri čerstvé príspevky Hulinovej, alebo Kmeťovej tu na stránke. Chýba ti pokora a záujem vedieť prečo ti tu nejaká Natália niečo také píše, keď si presvedčená, že píšeš dobre. Tento portál má byť ako barometer poézie a tí ktorí píšu len chvály tak sami čakajú že budú chválení. Ak by si to naozaj myslela vážne s písaním poézie, stačí napísať. Držím palce k správnym rozhodnutiam.

Ľudka3.11.2014
 

Pokora mi nechýba, ale ak si prečítaš svoje kritiky (hodnotenia), tak tam nevidím nič, čo by si mi odporúčila, až na poslednú reakciu. Netvrdím, že som poet. To určite nie som,a samozrejme, že nečakám chválu. len zvyknem hodiť na papier danú myšlienku, čo ma práve v danej chvíli napadla. Ale ďakujem Ti, že ma usmerňuješ.

Natália3.11.2014
 

Ľudka, ja som ťa chcela len vyburcovať na to, aby si sa poobzerala tu na stránkach ako autori píšu a kritiky čo ich sprevádzajú. Nechcela som sa opakovať, lebo takých ako si ty sú tu stovky a ver mi že tí ktorý to mysleli vážne a zotrvali, tak žnú úspechy. Stále záleží na húževnatosti jednotlivcov ktorí sú obdarení zmyslom pre poéziu a dokážu filozofické úvahy spojiť s emóciou. Tento zázrak ti prajem.

Natália4.11.2014
 

Hups, chyba\"ktorí\"

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ľudka B.

O mne

Som len osôbka, čo rada občas hodí nejaké veršíky na papier.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: