IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kto je Hannibal Lecter? (KYWOwriter)18.8.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 9, Komentáre 5

 

Kto je Hannibal Lecter?


Každý večer navštívim miestny hostinec a pozorujem v ňom rôzne tváre, veľa zaujímavých ľudí, ktorí sa na prvý pohľad zdajú úplne obyčajní. Na ten druhý v sebe skrývajú čosi záhadné, tajomné, čo ľudské oko vie ľahko prehliadnuť. Niečo ma na nich fascinuje. Študujem ich od každého fyzického prvku tela až po ich správanie v spoločnosti.


 Skúmam ich črty tváre, vlasy, farbu očí, postoj, chôdzu, keď vstúpia do skromného hostinca a bez obsluhy či barmana si už v akej takej miernej opilosti sadnú za starý, drevený stôl. Keď sú fľašky na stole, obslúžia sa aj sami.


 Títo- poniektorí darmožráči, iní veľkomožní páni, ďalší zasa beznádejní chudáci a aktívni opilci, majú čosi spoločné. Každý z nich v sebe nosí nejaký príbeh, ... bremeno, ktoré sa s ním neustále ťahá celým jeho životom. Čo všetko si prežili, to nikto nevie. Nikto z nich vám nič nepovie. A či sa iba bojím spýtať? Pravda. Ich reakcie by boli na mňa priveľa a nechcem si robiť zbytočné škody a pokuty, keďže tam chodím už dlhší čas, začínajú si zo mňa vytvárať ich starú známu.


 Ak nie som novinár či bohatý magnát, na ktor ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

KywokiwiWriter ;)12.1.2019
 

ps:(mala som \"tu\" prichystaný asi polkilometrový komentár ako odpoveď na predošlé, ale zmazal sa mi kvôli bezpečnosti systému, ktorý čitateľov tuším po 30 minútach odhlasuje zo svojho účtu. ... takže... nič z toho. Nevadí, kašlem na to ;)

KywokiwiWriter ;)12.1.2019
 

... kto chce, nech si tento úryvok prečíta. Nikoho nenútim ;)

Držím palce všetkým autorom, ktorí píšu, chcú písať a baví ich to. Či už je to román, novela alebo poviedka, verím, že sa im ich sny vyplnia, a že sa im podarí vydať knihu. Kritika je najhoršia, no už vopred sa netreba vzdávať a ísť si za svojim. Prv je síce sklamanie, no nakoniec sa ukáže úspech. ;) taká menšia motivácia :) ;)

KywokiwiWriter ;)4.1.2019
 

:D Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujem, ale mne totiž trochu blbol \"administrátorský\" systém pre autora. Preto sa mi ten text posúval vždy na ten deň, kedy som sa odhlásila zo stránky. Ale už by sa to nemalo opakovať. ;) ... no táraniny,... ja som už vopred do upútavky napísala, že je to len úryvok, takže čo od toho čakať?...:)
Ale je to Váš názor, akceptujem ho ;)
Napísať niečo nové? ... určite áno- momentálne píšem knihu(má tak 50 strán zatiaľ)...
Rozhodne by som tu chcela pridať niečo nové, ale keďže teraz študujem na univerzite, tak na to veľmi nemám čas.
No verím, že po skúškach už to pôjde. ;)

Alia S. 4.1.2019
 

\"Vážení, ja som niečo napísala, ale nie je to nič moc, lebo nemám ani čas pokračovať, keďže mám iné priority, toto je len bokovka, keď si na vás nájdem čas, takže si počkajte, či sa mi bude chcieť pokračovať a vlastne ani nemusíte nič od toho očakávať...\"
Nie, Kywo...., takto nefunguje vzbudenie záujmu čitateľa. Buď mu poskytneš zážitok, lebo píšeš preňho, nie pre seba, alebo...
V záplave diel si čitateľ má z čoho vyberať, na to mysli neustále.
Dúfam, že si aj túto radu pochopila.

Alia S. 30.12.2018
 

Dielo tu už raz bolo, nechápem, prečo si mu posunula dátum, keďže nikoho nezaujalo. Radšej si sa mala pokúsiť stvoriť niečo iné, zaujímavé.
Pre mňa sú toto iba táraniny, keďže som sa nič nové nedozvedela, nič mi text nedal, nepoučil ma, nerozplakal, nerozosmial...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec



Návštevník

 

Profil autora

KYWOwriter

20180703_212306.jpg
O mne

twitter.com/kywowriter

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: