IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kto mi verí (nech dá čiarku). Epilóg (Patrik Galajda)28.1.2010
 

4
 počet hodnotení: 3
prečítané 127, Komentáre 2

 

 
 
                                             E P I L Ó G

Bolo to ako v krásnom sne. Konečne moje úsilie a snahu o vydanie knihy, na ktorej som pracovala už rok a pol niekto ocenil. A to až natoľko, že som svoje dielo o mojom nedokonalom osude, ktorého obálku zdobilo niekoľko ružových tŕňov porozhadzovaných po stole mohla obdivovať, keď som sa s Martinom ruka v ruke prechádzali po obchodnom centre. Ten pocit sa nedá opísať. Je to také čarovné a zároveň neuveriteľné. Postávalo tam pár ľudí. Od stredoškolákov až po seniorov. A všetci v rukách držali moju knihu. Otáčali ju, prezerali si ju z každej strany, čítali s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

ANDREA BUGÁTOVÁ18.3.2010
 

Tak Paťo, tento epilóg ma zaujal. Čím to je? Asi tým, že teraz už fakt neviem, či si chlap alebo žena a chcel si tým zaujať, že mužské meno zaváži viac? Som na vážkach :)
Ale super, aký sen a aká bude pravda? To sa uvidí, keď - ak ti knihu vydajú. Snáď by to takto mohlo byť a každý z týchto autorov, čo sme na MT tomu veríme, že práve naša, ak by bola, by bola tá najpredávanejšia. :) Je to super sen, len realita na Slovensku je trošku iná, ale všetko môže byť. Tak ti prajem, je jedno či Paťovi-či žene, aby si to dosiahol,-la a nech je bestseller tvoja kniha Kto mi verí..., ozaj a kde mám dať tú čiarku /pomyselnú/?

paťo31.3.2010
 

no teda ... ak vás to zaujalo, tak sa máte na čo tešiť, na ceste je pokračovanie :D

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Patrik Galajda

O mne

Píšem, lebo je to môj život.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: