IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kúpele (Oliver Čierny)12.2.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 484, Komentáre 2

 
1. diel
 
 
 
 
 
Prvý diel
ÚTEK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
»1«
 
   Zdravotná sestra Žaneta sa rozbehla po ďalšie sestry a lekárov. Rýchlo vošla do izby pre sestry. Ostatné sestry sedeli za stolmi, rozprávali sa, jedli koláče a maľovali sa. Žaneta im túto oddychovú chvíľku prekazila, keď náhle zvolala:
   — Rýchlo! Pacient v izbe číslo sedem prestal dýchať!
   Vtom všetky sestry hodili to, čo držali v rukách, a prestali s tým, čo robili, a rýchlo bežali von po doktora a začali bláznivo pobehovať po chodbách.
   Celé to bol veľký zhon. Lekár zhodnotil, že je to zástava, a tak sestry zobrali posteľ a všetci sa rútili chodbami do operačnej sály. Sestra Katarína držala dýchací prístroj na ústach pacienta a stále pumpovala vzduch do jeho pľúc. Žaneta otvárala dvere a stláčala tlačidlá vo výťahu. Každá minúta bola drahá. Pacient mohol čochvíľa zomrieť. Museli rýchlo konať.
   O chvíľu sa dostali do sály a keďže tam sestra Jana zavolala, sála už bola takmer pripravená na operáciu. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kamila6.3.2016
 

Ahoj Oliver. Ak by si tie strany rozdelil do samostatných kapitol, bolo by to podľa mňa lepšie. Na diely je to aj tak veľmi málo. Skús vytvoriť len jeden diel, ale zo všetkých tých stránok. Držím palce.

N6.3.2016
 

Nuda.
Prečo?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Oliver Čierny

O mne

Mám 16 rokov. Chodím na gymnázium. Venujem sa písaniu prózy, najčastejšie románov. Veľmi ma to baví a milujem knihy a prózu.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: