IKARIKAR http://www.ikar.sk
Kurič Feri
5
 počet hodnotení: 7

 
Simona Máziková
Kurič Feri.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

Lucka Čaprnková9.9.2012
 

Sympaťák, ten kurič Feri :-D

Pali9.9.2012
 

dobrý motív ;)

elienka8.9.2012
 

Simonka,ďakujem veľmi pekne za radu.Elienka.

elienka8.9.2012
 

Milá Simonka,veľmi milé ilustrácie,blahoželám.Ja sa tiež pokúšam dostať na túto stránku svoje ilustácie ku konkrétnej poézii,ale nedarí sa mi to.Poradila by si mi ,prosím,ako postupuješ a ako dlho trvá,kým to tu uverejnia.Asi robím niekde chybu.Ďakujem veľmi pekne.Prajem Ti veľa tvorivých úspechov.Elienka.

Simona8.9.2012
 

Ďakujem Vám veľmi pekne za komentár.Ilustrácie som dávala na túto stránku cez webgroup tak ako keď pridávate príspevky, len som si klikla na sekciu s označením grafika a tam už nájdete políčko s názvom pridať ilustráciu a následne si zvolíte žáner, teda vo vašom prípade poéziu, ku ktorej chcete pridať ilustráciu a nakoniec vyberiete obrázok, ktorý chcete pridať. Zo začiatku to nešlo ani mne, ilustráciu mi zverejnili asi po 2 dňoch, ale keď som pridala ďalšie, tie sa zobrazili o pár sekúnd.Dúfam, že sa Vám to podarí a prajem Vám veľa úspechov a pridaných ilustrácií.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 

Návštevník

 

Profil autora

Simona Máziková

O mne

Som študentkou gymnázia a k mojím veľkým záľubám patrí hlavne kreslenie,ktorému by som sa rada venovala aj v budúcnosti, na VSMU v BA, ak sa mi podarí dostať sa tam. Čo sa týka mojej knihy, ktorú som si aj vlastnoručne ilustrovala, pevne dúfam, že sa sa moje príbehy a ilustrácie budú čitateľom páčiť a že sa pri nich aspoň trošku zabavia.

 

Všetky moje grafiky


 

Projekt

mediálne
podporujú: