IKARIKAR http://www.ikar.sk

Kyber svet (Veronika Čižmárová)20.10.2013
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 296, Komentáre 1

 

 Ten hrozivý pocit, že otravujem, že som nechcená. Načo budem písať, hm? V mojom vnútri skáču na trampolíne alebo čo? Oj, chcem vedieť ako sa má, či sa hnevá, či ma má ešte rád...veľa tých či som použila ne? A hlavne, že to nemám rada, keď iný končí vetu tým „či“. Mám oči plné strachu. Prečo? Šak, nemám sa čoho báť je to len pokec, len píšem tak nič sa mi nemôže stať !“ Oj, Nikuš, nebuď ťuťu a píš!“  No hlavička moja, ďakujem a vieš mi aj vysvetliť  drahá moja, prečo ho mám tak rada? Úplne ma ovláda strach. Tu sa predsa nemám čoho báť,  o nič nejde. Kamoška píše kamošovi, ako sa má nič viac. Ide o zdvorilosť. Hlavne, že som chcela z pokecu odísť, odhlásiť sa a bolo by definitívne po mojom kyber svete, kde aj tak nič nie je skutočné. Nemôžem! Nemôžem odísť! Nie! Nejde to proste, niečo ma drží, ťahá. Taká neviditeľná ruka sa naťahuje priamo z monitora za mnou. Haha, smiešna predstava.  Idem upratovať, skriňa na mňa čaká, veci na stole, pronto na poličke tak hor sa do roboty ako sa nechávať ovládať strachom. Jeho tvár ma nenechá na pokoji, hoc čo robím vidím jeho modré oči na tom jeho...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

matasaska1.11.2013
 

Ahoj, k textu sa nevyjadrím, ešte som nezačala čítať, ale odporučujem ti pridávať kapitoly pod jeden príspevok, lebo týmto štýlom si vyčerpáš maximálny počet príspevkov veľmi skoro.
P.S. Popracuj na gramatike.
Pekný deň

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Veronika Čižmárová

IMG_20140926_163834.jpg
O mne

som mladá priebojná baba, no ešte si môžem povedať mladá :D ktorá sa pretĺka životom ako to najlepšie vie. Z času na čas príde dáka depka a je len na mne ako sa s ňou vysporiadam a preto som začala písať a hádzať na papier to čo cítim, pretože nerada v sebe dačo dusím ani slzy ani krik ani nič a preto rada tvorím a vyjadrujem seba samú to čo je vo mne buď kreslením alebo písaním alebo hoc akou tvorivou činnosťou na ktorú mi treba iba moju predstavivosť a kreativitu :) Som dievča, slečna, madam, žena :) len si treba vybrať pomenovanie :) navonok som ako Domina, žena, ktorá vie čo chce a ide si za tým, držím si odstup a pôsobím namyslenosťou páva, ktorý len málo ľudom ukáže svoje perie, javím sa ako nedostupná korisť a možno preto tak milujem leopardie škvrny, ktoré ma robia vyzývavou, pretože som nerada niekde zastrčená kde o mne nik nevie... toto všetko som ja ale pri tom sa zabúda, že som len dievča čo miluje svoj svet :) Svet vlastných výtvorov :)

http://leoplitery.blogspot.sk/

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: