IKARIKAR http://www.ikar.sk

La libra (Kristína Tychlerová)16.10.2012
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 417, Komentáre 4

 
La Libra ... príbe...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Adhara28.10.2012
 

Mne pre zmenu prvé riadky pripadali celkom k svetu. Prvý odstavec ma navnadil. Škoda, že si v tom duchu nepokračovala aj ďalej, nevyzradila, ani nerozvíjala tajomstvo, prečo hrdinka tak dlho nemaľovala a čo za ľady sa prelomiť nedajú. Namiesto toho skĺzaš k obyčajnosti, ktorá plynie dosť dlho bez toho, aby nás z nej niečo vytrhávalo, niečo v nej držalo. A aj ja som mala zmätok z tej dvojice mien Baška – Barbora.

Kristy28.10.2012
 

Ďakujem za názor!:) Čo sa týka tých mien, napísala som ich tak úmyselne a pri oslovovaní som to vždy \"poctivo\" rozlišovala...

Kristy25.10.2012
 

Ďakujem Ti za reakciu, rady si pri ďalšom písaní určite zoberiem k srdcu... som rada za každý názor.

DARK24.10.2012
 

Kristína, nevydržala som čítať, nič sa stále nedialo, text bol nezáživný a fádny, až otravný - naozaj ma nezaujal od prvých viet. A určite mal - to je prvá rada. Ak by nenudil, dostala by som sa ďalej a možno napísala dlhší komentár.
Druhá je tá, že lepšie urobíš, ak budeš text pridávať postupne, po kapitolách. Tretia: skús Barboru nahrádzať osobnými zámenami, prípadne vynechaj, pretože text sa ňou až nepríjemne hemží (viac ako 500krát je obrovský počet). Bašiek je v ňom rovnako dosť (187), aj Elen, určite je toho viac, len nemám chuť zisťovať. Pokiaľ viem, Baška je obdobou mena Barbora, pouvažuj o zmene mena pre tú druhú osobu na začiatku.
Inak nemám čo napísať, uspávala ma domáca scénka, príchod do školy tiež ničím výnimočný nebol, tam som prestala čítať. Obávam sa banality všedného dňa, preto opúšťam túto pôdu.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kristína Tychlerová

O mne

Veľa dní v naším životoch nem ružovú farbu... často potrebujeme podporu a milé slovo, ktoré pomáha. Preto sa riadim mottom Johna Lennona: "Až ti bude v živote najhoršie, obráť sa k slnku a všetky tiene padnú za Teba."

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: