IKARIKAR http://www.ikar.sk

Lady DID (Peťa)4.8.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 485, Komentáre 2

 
DANA
Môj vlastný výkrik ma vytrhol zo sna a rezonoval mi v hlave keď som sa prudko posadila na posteli. 
"Si v poriadku?" ozval sa jeho rozospatý hlas. Napriek všetkému prišiel aj túto noc. Rovnako ako všetky predchádzajúce. 
"Bol to len sen," odvetila som s prudko búšiacim srdcom. Spotené pramienky vlasov sa mi lepili na tvár. Klesla som späť na vankúš a zavrela oči. Počula som ako ticho zatvára dvere a vracia sa do svojej izby. Vlastne toto bola jeho izba... naša izba. Už si nepamätám, kedy naposledy sme spali spolu v tejto posteli. Kedy sme tu boli skutočne spolu, len ja a on. Unavene som si vzdychla a otočila sa na bok. Nemalo význam, aby som nad tým znova uvažovala. Nechcela som. 
"Dobré ráno," pozdravil ma. Zamrmlala som čosi na pozdrav a postavila vodu na kávu. Poznáte ten pocit, keď osoba, ktorá vás pozná tak ako žiadna iná, po každej stránke je odrazu vzdialená a jediné čo vám umožňuje komunikovať je tá otravná zdvorilosť? Hádzanie taniermi a krik sme už mali našťastie zasebou, ale toto... ticho ma ničilo.
"Dnes musím ísť do práce, myslíš, že to zvládneš sama?"
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Ella Lenart6.8.2015
 

Milá Peťa, zhltla som všetkých 13 kapitol naraz. Trvalo mi kým som sa zorientovala v deji, ale nakoniec som chytila niť príbehu.Priznám sa, že aj keď nie som v nájdení chýb dobrá, u Teba som ich našla. Zopár. Prejdi si kapitoly, vo viacerých slovách Ti chýbajú písmenka, alebo sú to skôr preklepy. Čo sa týka príbehu, páči sa mi dynamickosť, aj to skákanie kapitol, kedy sa prelínajú roky. A v neposlednom rade, cítila som zúfalosť oboch: Dany aj Sama. Je vôbec cesta z takejto situácie? Čo môže viacej bolieť než poznanie, že duševnú chorobu sa nedá vyliečiť. Neviem, či budeš pokračovať v príbehu, ak áno určite si to dočítam.

Peťa8.8.2015
 

Ďakujem veľmi pekne.Tvoj názor si skutočne vážim, o to viac, že sa nesie v takom pozitívnom duchu. Ešte som nováčik, dosť nedočkavá a nepozorná, preto tie chyby, určite si na to v budúcnosti budem dávať pozor.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Peťa

O mne

Občas tichá, občas hlučná.
Raz sa smejem, raz plačem.
Milujem aj nenávidím.
Rozosmejem - rozplačem.
Som žena.
Emotívna.
Agresívna.
Hurikán aj jemný vánok.
Rovnaké sú aj moje diela.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: