IKARIKAR http://www.ikar.sk

Laska na dialku (Tomas Kohut)4.12.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 56, Komentáre 2

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Oľga7.12.2015
 

Tomáš, čítanosť máš veľmi slabú, lebo úroveň tvojej prevej kapitoly je slabá. Nechápem prečo si to celé zlial do jedného celku. Bolo by dobré zväčšiť písmo, urobiť odstavce. A čo je hlavné, preboha, prečo nedávaš dĺžne, mäkčene a čiarky? Veď toto nepíšeš sms, ani kamarátovi na fb! Toto má byť literárne dielo. Čítal si ti už niekedy knihu bez interpunkčných znamienok? Ja nie.
Podľa mňa treba to komplet celé stiahnuť, upraviť, opraviť, rozdeliť do odstavcov. Dať tomu trocha profesionálnu úroveň. Ak ti teda na tom záleží, ak to nebol len taký výkrik do tmy.

Ella Lenart6.12.2015
 

Ahoj Tomáš,
ak je zámerom písať to bez dĺžňov a mäkčeňov, tak rýchlo si to rozmyslí, lebo budeš pranierovaný. Nedá sa to čítať. Pritom som zvedavá. Inak použi svoj profil ako Prológ, znie zaujímavo :-)Oprav čo vyčítam a ja sa vrátim.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Tomas Kohut

O mne

Som mlady a ambiciozny clovek.Chcel by som vyjadrit kto vlastne som,aby ma ludia lepsie poznali.Pokusam sa to v hudbe.skladam podklady a pisem texty ale myslim aj na to zeby som rad vydal knihu o tom ako som zbohatol,no nie materialne.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: