IKARIKAR http://www.ikar.sk

Láska na ľade (Silvia Hančinová)12.6.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 82, Komentáre 2

 
Obsah
Bianka je mladé dievča, ktorá v živote zažila tú najhoršiu vec na svete - prišla o svojich rodičov pri havárii lietadla. A tak žije so svojou starou mamou na dedine, ale cez týždeň je v šk...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Tomáš Jurik25.6.2015
 

Ach som si nevšimol, že si predtým pridala prológ. Je tam názov hrdinky a celkovo aj naznačený príbeh, do ktorého som sa trošku trafil :) Ospravedlňujem sa. Všetko ostatné ale platí.

Tomáš Jurik25.6.2015
 

Ahoj Silvia,

hoci som na MT len krátko, tak aj za tú chvíľu som sa naučil vyhýbať sa určitým chybám, ktoré len kazia celkový dojem z čítania.

moji rodičia, mojou najlepšou, mojich najťažších, moje maturitné predmety, nejaký vtip, nejaký kamarát ... nie je dobré pchať všade privlastňovacie zámená. Oveľa lepšie to bude bez nich.

Veľmi som nepochopil ciele hlavnej hrdinky. Raz píšeš, že sa chce stať lekárkou, ale potom má ešte väčší cieľ, a to stať sa krasokorčuliarkou. Prečo potom študuje (podľa logického uváženia) medicínu, keď očividne chce byť viac športovo založená ?

Posledná vec - malé chybičky

spolužiak z 4.C - zo,
Tak som a rozhodla - sa rozhodla
vytváraš odseky na miestach, kde by podľa všetkého ešte nemali byť. \"Našla som si svoje slnečné...\" a okuliare začínajú v novom odseku.
To isté sa deje hneď v ďalších riadkoch.

To je môj subjektívny názor na tento prvý príspevok :)

Ešte nehodnotím, pretože nie je čo, nevieme meno hlavnej hrdinky a celkovo je príbeh ešte na začiatku (I keď podľa zatiaľ prečítaného textu a nadpisu mám istú predstavu ako sa bude príbeh uberať ďalej.)

Tak držím palce pri písaní

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Silvia Hančinová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: