IKARIKAR http://www.ikar.sk

Ľavý , či pravý ? (Klára)29.8.2016
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 143, Komentáre 2

 
Ľavý , či pravý ?
Kapitola 1.Zoznámenie
 
 
„Konečne“..sama pre seba si zašeptám...tak aj ja ..aj ja mám šťastie . Za všetko čo sa mi stalo zlého , toto je moja odmena. Na dispeji môjho telefónu poskakuje červené ťukotavé srdiečko. „Hovorila si niečo?“ ozve sa kolegyňa spoza monitora. „Nóóó áno“, naťahujem ruku s infantilným srdiečkom k jej nosu . „Vidíš , ozve sa s podtónom závisti , mne môj muž nepošle nič. Asi som stará.“ Teším sa ako pubertiačka , ale komentujem to , v štýle : „ Ale veď to vieš , začiatky randenia „.
Správy pískajú v prestávkach celý deň , večer komunikácia pokračuje na Pokeci . Z jeho slov cítiť chlapa , vety lietajú jednoduché pravopisne dokonalé rovno do môjho hrudného koša. Ledva zaspím v perinách pre dvoch , hoci už roky spávam sama.
Ráno. Šoférujem ako blázon , až na mňa zatrúbi nákladniak . Spomalím a mechanicky skontrolujem tašku na zadnom sedadle napakovanú najkrajšími vecami . „Vitaj „ , usmeje sa a rukou kývne k svojmu autu . Vytrepem sa zo svojho  autíčka a vlečiem tašku k jeho autu . „Nevezmeš mi ju prosím?“ „Joj , prepáč „. Zas...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Klára1.9.2016
 

Príbeh je vymyslený , ale podľa reakcie usudzujem, že hodnoverný.

asi tak to končí31.8.2016
 

hmmm

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Klára

O mne

môj prvý pokus

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: