IKARIKAR http://www.ikar.sk

Legenda z dávnych čias (Kery)9.1.2016
 

4
 počet hodnotení: 1
prečítané 145, Komentáre 4

 
Prológ
Nádych a výdych. V tmavej noci, osvetlenej mesačným svitom, sa dych niekoľkých vlkov zrážal do obláčikov pary. Pomedzi stromy, za ktorými sa vlci skrývali, prenikalo svetlo z mesiaca v splne a tvorilo im z rôznych odtieňov hrubej srsti krásne kresby.
Na čele svorky stála vlčica, ktorej oči modré sťa vodopád prepaľovali pohľadom celé stádo danielov. Nocou sa preniesol prenikavý hlas jej vytia a stádo sa rozutekalo. Tým zvukom vyplašili aj kŕdeľ vrán, ktorý vyletel z húštiny stromov a rozletel sa na každú stranu.
Bezbranné zvieratá nemali šancu, boli obkľúčené. Z lesa vybehla ako prvá čierna vlčica, ktorá mala lov na starosti. Za ňou sa zo všetkých strán vynorili ďalší vlci a vrhli sa na bezbrannú korisť. Do kaluží vlastnej krvi začali s ručaním padať prvé obete.
Arya už vedela, kam zamieri a ako alfa si chcela dokázať svoju silu tým, že si ako cieľ vystavila najzdatnejšieho samca, ktorý na lúke bol. Vodca stáda, zavrčala pre seba.
Keď sa chystala na jeleňa zaútočiť, vyletel jej z dosahu ešte s niekým. Prudko zabrzdila a pozrela na zakrvavené zviera. Nehybne ležalo v ka...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Modroočka24.4.2016
 

Pekný nápad, čakám pokračovanie v čo najkratšom čase. Musím ti ale povedať, že veta: Hoci upírov nenávidel, určite by nevedel odpustiť vlastnej dcére. mi akosi nepasuje do obsahu toho odseku. Vážne mala znieť takto?

Kery26.4.2016
 

Príbeh je dopísaný, ale keďže to nikto nečítal, tak som ďalej nepridávala, ale ak chceš, nemám problém s pridaním niekoľkých častí.
Veta je zle, opravovala som si to iba vo worde, ešte sa na to keď tak pozriem, je tam viac vecí zlých. :)

Mia Spring14.1.2016
 

Ahoj, neviem či je to zámerné, no prekáža mi už zo začiatku prevrátený slovosled slov. V niektorých vetách je to dosť cítiť. Napríklad: ...ktorá mala lov na starosti. Správne by to malo byť: ...ktorá mala na starosti lov. Ďalšia taká veta je o pár riadkov nižšie, a to: ...ktorý na lúke bol. Správne to má byť: ...ktorý bol na lúke. Priznám sa, nečítala som to dokonca. Určite je tam viac takých chýb, mala by si sa na to pozrieť. Predstavivosť máš peknú. Nie je to práve to, čo ja čítavam, ale u niekoho to môže mať úspech, len si poopravuj štylistické chyby.
Veľa šťastia :)

Mary12.2.2016
 

Ahoj, veľmi sa ospravedlňujem za neuveriteľne neskorú odpoveď. V prvom rade ďakujem za reakciu.
Áno, je to zámerné, niekde som to opravila, (napokon, od kedy som to publikovala sem, x-krát sa to zmenilo,) inde som to nechala, pretože mi to prišlo lepšie.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kery

Volám sa Mária Katarína a stále (a ešte dlho budem) sa radím medzi -násťročných. 
Mojou srdcovkou sú fantasy romány, venujem sa mu už piaty rok. Moje začiatky boli úplne náhodné, čo ma napadlo, no popravde to nemalo ani hlavu, ani pätu. Po čase som si na
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: