IKARIKAR http://www.ikar.sk

Len správa (Nico Akagami)13.10.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 85, Komentáre 0

 
Len správa
Prológ
 
Sedel a neprítomne hľadel na televíziu. Bol sám doma. Chcel napísať sestre, no jeho nový mobil sa mu z ničoho nič vypol. Naštval sa a hodil ho o zem. Prečo si ho musel kupovať? No po chvíli mobil zodvihol a zapol ho. Ale všetko sa mu z neho bohužiaľ vymazalo. Mal smolu.
         „Čo to sakra...,“ sťažoval sa. Samozrejme, že aj sestrino číslo bolo vymazané a nepoznal ho naspamäť. No čo už s tým mobilom. Keď nič iné, tak aspoň zo srandy napíše sám sebe na svoje staré číslo. Kto vie, kde je jeho mobil teraz. Ani si nepamätal, či ho vyhodil, alebo niekomu daroval. Tak si teda napísal správu. Stálo v nej, aby ho ani náhodou nenapadlo kupovať nový mobil, pretože to oľutuje.    
        V momente, keď stlačil tlačidlo odoslať, vypli všetky svetlá, obrazovka televízie sčernela a všade naokolo sa rozliehala obrovská tma. Len z jeho mobilu žiarilo nejaké podivné svetlo. Stále väčšie a oslepujúcejšie, až...
         „Čo robíš?“ pýtala sa sestra neveriacky, zatiaľ čo on si dlaňami prikrýval oči. Chvíľu bol ako obarený, no potom si to uvedomil. Jeho sestra...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Nico Akagami

O mne

Som celkom normálne 18-ročné dievča. Neviem definovať normálnosť a možno sa z nej niekedy vymykám.
Mám rada a zaujímam sa o anime, mangu a všetko okolo toho a to zrejme nie je bežné.
Mám rada knihy, najmä fanasty a spisovateľa menom Haruki Murakami. Z hudby mám najradšej rock, ale počúvam skoro všetko. THE END.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: