IKARIKAR http://www.ikar.sk

Lesk vlkov (Katarína Ďurčová)5.12.2009
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 194, Komentáre 0

 

Všetko sa začalo vo chvíli, keď sa otvorili dvere v našej firme a dovnútra vplávala omamná vôňa parfumu, ktorú prinášala neznáma. Sedel som za svojim stolom a mierne nadvihol obočie, keď sa obzerala po miestnosti. Rozhodný pohľad, plný sebavedomia sa niesol ponad stoly mojich zamestnancov. Jej oči ma našli. Vykročila ráznym krokom, pohojdávajúc pritom bokmi. Uvedomil som si, že tá kráska s ryšavými vlasmi ma zaujala viac akoby som bol ochotný si v tej chvíli pripustiť.
- Pán Kros? - oslovila ma. Len som prikývol, čakajúc ako začne prednášať svoju žiadosť ohľadom prijatia do zamestnania. - Dostala som od vás pozvánku na konkurz. Predpokladám, že po zhliadnutí môjho životopisu a zistení mojich znalostí a schopností ste sa rozhodli zamestnať ma vo vašej firme. - prenikavý pohľad jej modrých očí s fialkovým nádychom ma priklincoval do kresla. Nervózne som si odkašľal, dúfajúc, že naberiem stratenú vyrovnanosť. Zasmiala sa. Pochopil som, že ma prekukla.
- Ak je všetko pravda, čo sa píše vo vašom dotazníku... - podarilo sa mi nabrať dych. - ... potom to s vami môžeme skúsiť.
Bolo rozh...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Katarína Ďurčová

P8230001.JPG
O mne

Myslím, že som nenapraviteľný romantik. :-)

Rada rozdávam radosť. A ak sa mi to podarí uskutočniť práve svojou tvorbou, tak budem odmenená najviac.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: