IKARIKAR http://www.ikar.sk

Linux ako niečo navyše (Stanislav Hoferek)20.2.2011
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 754, Komentáre 0

 
Informácie vás neuhryznú, ani keď sú zadarmo
Informácie vás neuhryznú, ani keď sú zadarmo
Pri príležitosti výročia spravodajskej televízie TA3, ktorá začala po udalostiach 11. Septembra 2001, sa veľa krát spomínali informácie. Samozrejme, ku spravodajskej televízii tie informácie patria, a bez nich by tento spôsob vysielania nemohol existovať. Súčasťou oslavy bolo, samozrejme, získavanie informácií o začiatku tohto projektu. Nie, nebudem citovať presné slová, no zachytil som v nich najdôležitejšie slovo – potreba. Potreba mať informácie. Potreba vedieť s nimi zaobchádzať. Potreba použiť ich v pravú dobu. Slová potreba a informácia sú veľmi pretkané a vychádzajú z veľmi jednoduchého poznatku – ľudia nevedia všetko. Každý človek je určitým spôsobom iný, jedinečný, má iné skúsenosti a spomienky. Túži po iných veciach, má individuálne požiadavky. Ak sa stretnú dvaja odlišní ľudia, pričom každý z nich má inú osobnosť, môžu si neporozumieť – alebo porozumieť veľmi dobre, aj vďaka tomu, že si časť odlišných informácií vymenia.
Ak sa...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Stanislav Hoferek

O mne

Som autorom najrôznejšieho textu a nebojím sa písať inak, ako ostatní. Píšem tak celý život. Odlíšenie sa od ostatných a zároveň priblíženie pre tých, ktorí nechcú byť v strede veľkého davu. Píšem pre časopis PC REVUE, dlhodobo blogujem a dal som sa na písanie vlastného dlhého románu, pretože je to bláznivé a staromódne.

Aký som? Veselý, úprimný, niekedy tichý a inokedy kričím do sveta. Vážim si originalitu a rád rešpektujem hlavne tých, ktorí su iní ako väčšina. Neprichádzam vyhrať, neprichádzam ukázať nejaký talent - ale rád odprezentujem moje myšlienky ďalším ľuďom. Postavy v mojich knihách sú nedokonalé a nikdy dokonalé nebudú.

Keď som sa ozval niekoľkým vydavateľstvám a namiesto odpovede som bol u väčšiny odignorovaný, rozhodol som sa zmeniť svoju knihu na prvú časť trilógie. Prečo? Lebo je to zvláštne. A tiež preto, že po dopísaní budem o veľa skúseností bohatší.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: