IKARIKAR http://www.ikar.sk

List (Kamila Klimentová)8.1.2012
 

2
 počet hodnotení: 1
prečítané 75, Komentáre 1

 
List
Ja neviem koľko listov som za svoj život už stihla napísať. Písala som mame zo školy v prírode, babke do kúpeľov, kamarátke Lucke som hádzala do schránky biele obálky s prísne tajným bližšie nešpecifikovaným obsahom. Neskôr som písala Ferovi do Holíča. Bol to chalan, ktorého som spoznala na letnom tábore ako 13 ročná. Bol vysoký, mal účes ako Nick Carter a nový horský bicykel. Vymenili sme si asi tri dopisy s textom lemovaným srdiečkami. Potom Fero prestal písať a ja som prestala chodiť do letných táborov. O pár rokov neskôr som vycestovala na odbornú stáž do zahraničia a odtiaľ chodili domov listy plné zážitkov z cudzej zeme. Odkedy som ale prepadla facebooku, listy nepíšem. Všetko vybavím dlhými správami svojim pridaným priateľom.
Lenže teraz som stála pred ťažkou úlohou. Ono to v podstate bolo celkom jednoduché. Išlo o to napísať list. Nie príliš dlhý ani príliš krátky. Nie priveľmi citový ani príliš vecný. Nie až tak osobný ani prehnane zdvorilý. Skôr vykať ako tykať. Prechádzala som sa po izbe a premýšľala ako správne napísať TEN LIST. Možno to bol najdôležitejší list môj...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Enrique10.1.2012
 

Milá Kamila! Máš pekné meno - ako moja dcéra, ale nie preto tu píšem. Buď som už unavená, alebo tomuto príbehu chýba pointa, lebo ja som veru neprišla na to, čo si touto poviedkou chcela povedať. Prepáč, je to akési nedopovedané, či aké... Okrem toho je v texte veľa zámien ten, tá, tento, určite sa dajú vyškrtnúť. Každopádne Ti prajem veľa tvorivého zdaru! :-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kamila Klimentová

O mne

Je to zvláštne, no niekedy sa pozerám na svoj život ako na rozčítaný román, v ktorom som hlavnou hrdinkou. Ľudia a okolnosti okolo mňa sú niekedy až príliš nezvyčajné nato aby boli skutočné. Preto mi nedá a dávam ich na papier. Príjemné čítanie.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: