IKARIKAR http://www.ikar.sk

Lujza Demuthová

 

Ako sa zrodila mágia (Lujza Demuthová)22.11.2009
 

Mágia existuje všade okolo nás, aj keď ju nevidíme. O tom, že mágia nie sú len čary je aj tento príbeh.. ... pokračovanie
 
 

Klamlivá temnota / Story of Nina Dyalov (Lujza Demuthová)15.11.2009
 

Nina sa prebudí na neznámom mieste. Nemá ani potuchy kde je a ako sa sem vlastne dostala. Jediným vodítkom k jej minulosti je pre ňu lístoček s telefónnym číslom a neznáma žena, ktorej patrí. Je možné aby odhalené klamstvá boli len výmyslami a pravda... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Lujza Demuthová

n1007637475_30096761_8636.jpg
O mne

Študujem na Gymnáziu J.G. Tajovského v bilingválnej sekcii. Tá je zameraná na prírodné vedy a preto svoju kreativitu a predstavivosť vybíjam inde než v škole - v písaní.
Píšem už odmalička. Spočiatku to boli len pokusy o napodobnenie mojej mami, tak ako sa každé dieťa pokúša napodobniť svojho rodiča, lebo jeho konanie považuje za správne, vlastne za to najlepšie.
Ani keď som vyrástla som však s písaním neprestala. Začala som už nespočetne veľa príbehov a vždy som od toho aktuálneho prebehla k tomu aktuálnejšiemu až... som skončila pri tomto. Verím, že Ninu a jej príbeh dotiahnem do konca. Tak mi držte palce :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: