IKARIKAR http://www.ikar.sk

Lyžička kávy (Gabika Hipíková)3.9.2010
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 40, Komentáre 3

 
Lyžička kávy

Vlna sa valí dole prúdom
Vietor vnímam s kľudom
Listy stromov nepadajú, len tak visia
Stromy sa hrdou korunou pýšia
Deti v okolí nez...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Dandelion. 5.9.2010
 

V prvom rade ďakujem za reakciu na moju prácu. Z Vašich dielok sa mi páči najviac \"Lyžička kávy\". Dajte pozor, aby Vás smútok nepohltil, bola by Vás škoda. Čo sa stalo sa neodstane, otvorte svoje srdiečko novej láske, Váš priateľ, ktorý už tu nie je, by Vás určite videl radšej šťastnú ako smutnú.

Gabika Hipíková5.9.2010
 

Ďakujem za povzbudenie a pochvalu. No smútku som prepadla ale ustála som to aj vďaka vyventilovaniu pocitov v básniach, je to 3 a trištvrte roka takže už som prijala aj inú lásku do svojho srdca =) a mám sa dobre a som šťastná =) ale ďakujem

Dandelion6.9.2010
 

Tak to som úprimne rada. :o)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Gabika Hipíková

Tak svoj talent v písaní básní som objavila  pri jednej tragickej udalosti, čo je veľká škoda lebo nimi už nemôžem potešiť osobu, ktorá si to najviac zaslúži.
O mne

Mám 21 rokov a začala som písať pred troma rokmi. Túto básnickú zbierku som venovala môjmu zosnulému priateľovi vďaka ktorému som objavila v sebe tento talent, aj keď na nešťastie som prvú báseň napísala až po jeho smrti a je mi ľúto, že práve ten, ktorý si to najviac zaslúži nemôže čítať moje riadky. Básne sú o smútku ale aj šťastí a láske .

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: