IKARIKAR http://www.ikar.sk

Machinatempus (Michal Smolek)30.4.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 115, Komentáre 1

 
Machinatempus
Machinatempus

Netrpezlivo čakal, kým dokončí svoju prácu. Už mu to trvalo pridlho. Napriek tomu, že  mu sľúbil, že dovŕši svoje dielo včas, oneskoril sa takmer o polovičku mesiaca. Pred dvomi týždňami ho uprosil, aby počkal ešte štrnásť dní, pretože nástroje na vytvorenie prístroja boli zjavne opotrebované a tak výrobca musel objednať nové, aby mohol v práci pokračovať.
Nevedel, či ho celý čas neklamal, pretože sa jeho práci vôbec nerozumel. Vedel len to, ako bude prístroj vypadať. V podstate ho postup práce vôbec nezaujímal, čo mu pred tromi týždňami spôsobilo zjavnú nevýhodu. Nemohol ho usvedčiť, že ho klame a len naťahuje čas, aby mohol pracovať aj na iných zákazkách. Neraz mu majster vravel, že na výrobu takého prístroja bude treba viac času. Až teraz zistil, že nemal pravdu. Len čo mu výrobca poslal správu, že jeho prístroj bude čo nevidieť hotový, dostavil sa do jeho dielne a s napätím a vzrušením očakával zavŕšenie majstrovského diela; ako to často vravieval výrobca p...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Júlia Hubeňáková2.5.2017
 

nebyť tých hrubiek, aj by sa dalo.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Michal Smolek

NEW6.PNG
O mne

Jednoducho milujeeeem knihy. A tak som si ich začal písať sám. Smrtiaca kniha mi už vyšla, teraz pokračujem ďalej a dúfam, že sa nájde skupina ľudí, ktorej sa moje romány a poviedky budú páčiť.
Moje série: MACHINATEMPUS - horror - fantasy trilógia (možno ich bude časom viac)
VODNÝ BOZK - fantasy trilógia

V sekcií video a grafika nájdete ešte viac o mojich dielách.

;)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: