IKARIKAR http://www.ikar.sk
Maku
5
 počet hodnotení: 164

 
Zimmet
Maku obr.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

ANDREA BUGÁTOVÁ24.1.2010
 

Veľmi pekne ďakujem za nakreslený obrázok k mojej rozprávke Víla Amy. Prajem veľa inšpirácií. Napr. moja nová rozprávka o Jankovi-polievkovi, ku ktorému už kresbu nemám. Pa.

Zimmet4.1.2010
 

Aďa aj Fantasta, ďakujem za Váš povzbudivý názor na Maku :B.
Pre Aďu: ak teda môžem, nakreslila by som obrázok k rozprávke o víle Amy, ten bol veľmi milunký :)

AĎA PRE ZIMMET4.1.2010
 

Ďakujem veľmi pekne za ponuku, už ste si prečítali aj v Literatúre KRáTKE ROZPRáVKY PRE NAJMENšíCH?Tam je rozprávka o víle Amy, môžete kresliť, moc sa teším, že Vás kresba zaujala, ďakujem. Môžete aj iné, prečítajte a ilustrujte, ja ohodnotím potom Vás-teba- neviem, či žena, či muž, či viacerý. O.K.

Aďa pre Zimmet3.1.2010
 

Veľmi pekné zaujalo ma to, zelené pestré smejúce očká a optimistické. Ďakujem, aj mne prosím príspevok na KRáTKE ROZPRáVKY PRE NAJMENšíCH, ilustroval môj švagor. Rozprávky sú potom v sekcii Literatúra. Ďakujem Andrea Bugátová.

fantasta1.1.2010
 

Jeej to je mile.. zlaté!

Zimmet29.11.2009
 

Ešte, že Vás tu mám, vždy ma super povzbudíte a potlačíte vpred, a tak sa aj viac teším a snažím sa pri ďalšom obrázku vymačknúť zo seba čo najviac, nieže by na mne bolo čo mačkať, to nie :D, no a niečím som si s Maku skutočne podobná, bude to jej prílišná maškrtnosť ;P

Alexander Loziak29.11.2009
 

Veľmi dobra práca... Čo sa nedostatkov týka, ja a podobní laici ich aj tak nevidíme, takže sa nemusíš trápiť. :D

Zimmet28.11.2009
 

Wow, ďakujem Vám :D, aj keď ja osobne vidím v tomto obrázku ešte veľa svojich nedostatkov, ale budem sa snažiť, aby som sa neustále zlepšovala a potešila Vaše očká ešte viac ;), moje foto to nie je, je to malá Maku z môjho príbehu :B

J.W.T29.11.2009
 

Nuž...nedostatky sú vždy, ale ich často vidí len sám autor...A do diel človek vkladá aj kus zo seba, nie? :-)..takže v Maku niečo z Teba bude:-)

cami28.11.2009
 

Zimmet, ja už nemám slov ako Ti vyjadriť môj obdiv. Zo všetkých prác tu, sú tie Tvoje najvýraznejšie,ako farebne tak aj perspektívne.Len pokračuj. Si dobrá v tom čo robíš.

J.W.T28.11.2009
 

Takže už máme aj Tvoje foto? :-))Som rád, že slečna má pod mihalnicami zelenoočká:-)Tá farba dáva očiam veľmi veľa...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 


 

Projekt

mediálne
podporujú: