IKARIKAR http://www.ikar.sk

Malí stratení belasí mimoni (110377)28.1.2010
 

3
 počet hodnotení: 4
prečítané 322, Komentáre 3

 
Malí stratení belasí mimoni
narodeninovej torty.
Klára žila celkom sama, kým sme u nej stroskotali. Našli sme ju zahrabanú v piesku, v ktorom sa zohrievala a spala, trčala jej z neho iba zelená hlávka s ružovou čelenkou. Mimi si myslela, že je to hranatá lopta.....
Ale poviem vám to od začiatku , ako sme stroskotali síce nevieme, ale porozprávam vám o nás, malých stratených belasých mimoňoch. Poviem vám o tom, prečo sa musí niekto stratiť, aby sa niekto iný mohol nájsť, a o tom, že veci o ktorých hovoriť sa zdá nepodstatné sú často tie najdôležitejšie. Takže poproste mamičky o horúce kakao a môžeme ísť na to.
Stalo sa to celé takto:
Hrali sme sa vonku na dvore u Tantyho. Jeho ocko nám dal kopec farieb a papiera a tak sme sa rozhodli vyrobiť si loď. Pôvodne to mala byť medzigalaktická vesmírna loď, ale nakoniec z toho vznikol veľký farebný tanier a ako pohon sme zvolili veslá. Bola to veselá a inšpirujúca zábavka. Tanty bol kapitán a my ostatní posádka. Povieval okolo nás vietor a marilo sa nám, že niekto volá pomooooc pomooooc .
„ Počul som to jasne.“ Vyhlásil kapitán. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

KattyNka15.11.2011
 

Fantáziu určite máš, no je to trošku mätúce. Veľa šťastia.

Jerry4.4.2010
 

Je tam cítiť fantáziu, ale v podstate by som sa iba opakoval. Trošku mi to prípomína jednu sci-fi rozprávku o snoch ešte nenarodených detí.

Iveta 11037720.4.2010
 

Pravda je taká, že je to len časť príbehu. Prečítala som to dievčatám a nezaujalo ich to. Malá povedala, že treba dať do príbehu nejaké strašidlo a Veľká zase že nechápe na čo chcel autor poukázať. Odložila som to na neskôr.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

110377

O mne

mamina dvoch dievčatiek

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: