IKARIKAR http://www.ikar.sk

Mariotovi dediči 4 (Kristína Lovasová)17.5.2011
 

5
 počet hodnotení: 22
prečítané 241, Komentáre 1

 
Mariotovi dediči 4
 ´Mali by sme im to už povedať,´ povedala telepaticky Mija Miseagovi, keď deň po veľkej udalosti na sneme sedeli spolu aj s dvojičkami, Petem a Natrigou v Mijinej izbe. „Som zvedavá, čo teraz bude. Určite sa o tom bude hovoriť a písať minimálne mesiac...," hovorila Danka a pritom sa stále pozerala na Miju a Miseaga sediacich na Mijinej posteli. ´Neviem, či to je dobrý nápad...,´ uvažoval Miseag. ´Nechcem to teraz vyťahovať, nehodí sa to.´´A kedy? Sú to naši priatelia, mali by to vedieť prví!,´ oponovala mu Mija.„Tomu ver. A opäť nejaké špekulácie o tom, že Mariotovi dediči to vedeli, že to oni tam Mariota privolali...," pokračoval v diskusii Bart, ktorý sa ešte stále túlil k Natrige. Tá sa zatiaľ ešte ani raz neozvala, iba sa mu hrala s jeho pruhovaným hnedomodrým svetrom. ´Tak fajn, ale neručím za to!,´ varoval ju Miseag v ich súkromnej telepatickej konverzácii. Mija ho chytila za ruku a usmiala sa na neho úsmevom, ktorý hovoril: Neboj, všetko bude fajn.  Mija si odkašľala...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Elena9.8.2014
 

Neviem či som to nesprávne pochopila ale toto si napísala ty ? Ale však Mariotovi dediči 4 je vydaná kniha od Marje Holecyovej spolu s ďaľšími 3 predchádchajúcimi časťami.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kristína Lovasová

O mne

Som bláznivé svojské mierumilovné dievča žijúce štýlom hippies. Milujem písanie a všetko čo k tomu patrí. Túžim po krásnej budúcnosti plnej splnených prianí. Jedným z mojich prianí je aj vydať román. verím, že sa mi to raz splní. Rada píšem dievčenské romány, poviedky, fantasy, úvahy ale príbehy z bežného života. Snažím sa vo svete niečím zaujať a verím že sa vám moja tvorba bude páčiť. venovať písaniu som sa začala v apríli 2010. Od vtedy sa snažím stále zlepšovať a zlepšovať aby som sa v písali zdokonalila a dokázala vyjadriť svoje myšlienky, svoj príbeh tak, aby vás zaujal a páčil sa vám. Prečítala som už mnoho kníh, mnoho príbehov a poviedok a každým sa snažím nejako inšpirovať. veľmi sa poteším akémukoľvek komentáru alebo pripomienke k mojej tvorbe. Pochvala ma zohreje na duši a dodá mi silu pokračovať ďalej, z kritiky sa môžem zlepšovať a prať poučenie. Preto držím palce všetkým nádejným spisovateľom a spisovateľkám aby sa im raz splnil ich sen.
Ozaj sama neviem či na písanie mám alebo nemám talent tak dúfam, že mi pomôžete odhaliť túto nejednu záhadu môjho života a vyjadríte sa k mojej tvorbe. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: