IKARIKAR http://www.ikar.sk

Masérka (Terézia Šályová)27.4.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 70, Komentáre 1

 
Maasérka 1. kapitola
Masérka
 
Neprajem si byť úspešná ,ale prajem si byť šťastná.
 
Ja viem, že ma veľmi nemusíš a  v podstate som ti ukradnutá. Teoreticky by malo platiť, že aj ty mne, ale ja nie som typ človeka, ktorý iných hodnotí podľa toho ako sa správajú k nemu. Hovorím to v podstate preto, že aj keď viem, že sa tento list k tebe nikdy nedostane, moje správanie k tebe nič nemení. Stále neviem prečo sa do mňa navážaš alebo ma komentuješ, ale aj tak sa ja nejdem starať do niečoho do čoho ma nič nie je.  To, že ja sa snažím správať ku všetkým rovnako a ty to zneužívaš mi môže byť jedno. Toto však nie je to o čom som ti chcela písať. Ani neviem či som vlastne chcela ono to prišlo tak nejak zrazu a už to tu píšem. Neviem to jednoducho vysvetliť. Nie som do teba zaľúbená ani nič podobné, jednoducho ma zaujal tvoj osud. To, že tvoj život nie je malina ako sa mohlo na prvý pohľad zdať. Nejdem tu roniť slzy nad rozliatym mliekom, ale jednoducho napísať tvoj príbeh, ak mi to teda dovolíš. Jednou z vecí, ktorá ma zaujala na tvojom príbehu je to, že neviem prečo si voči s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

zzz28.4.2017
 

Nebavilo ma to, je to natrieskané do zhlukov, slabé a neviem, kto už by ti pochválil keď si dala len 1. a poslednú kapitolu. Je to len také nudné rozprávanie ale nie román.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Terézia Šályová

O mne

Vyštudovala som strednú zdravotnícku školu, odbor masér, ale už od malička som písala. Najprv rozprávky, potom básničky, príbehy a nakoniec som sa odhodlala aj na román a veľmi by ma zaujímalo čo si o ňom ľudia myslia, či stojí za to.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: