IKARIKAR http://www.ikar.sk

Mŕtva (NatQa)16.1.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 20, Komentáre 5

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

VIP16.1.2016
 

Je to príbeh. Ale mŕtvy.

NatQa16.1.2016
 

Ďakujem. Snažila som sa, aby bol taký.

VIP16.1.2016
 

nepochopili sme sa...

.... ak sa autor snaží, aby jeho dielo bolo mŕtve, zabije ho - takto to bolo myslené

nie je to ani úvaha, evidentne to chcelo byť poviedka so zapôsobením, žiaľ vyšiel hybrid, ktorý nikomu nič nemôže dať: nenesie odkaz, nemá pointu,
to v princípe popísala Oľga

písať len pre písanie? neviem, či má a pre koho zmysel

Oľga16.1.2016
 

Pekný deň.
Ja by som chcela len podotknúť, že toto nie je poviedka. Ja píšem poviedky pre ženské časopisy už roky. Preto viem, čo odo mňa vyžadujú. Poviedka má obsahovať: Krátky úvod, kde sa čitateľ zoznámi s aktérmi príbehu, kde sa to odohráva. Potom samotný dej, zápletka. Záver. Rozuzlenie, ponaučenie, zamyslenie. To by mala obsahovať poviedka.
Toto je úvaha. Jednoznačne. Každý z nás občas zatvorí oči a sníva. Vnútorne premýšľa, zamýšľa sa nad bytím a pod. To je úvaha človeka, jeho duševný svet, jeho momentálne rozpoloženie.
Takže by bolo vhodné zmeniť označenie - poviedka za úvaha. Lebo ti stále budú písať a upozorňovať ťa na to, že to s poviedkou nemá nič spoločné.

NatQa16.1.2016
 

Ďakujem za upozornenie. Viem, nie je to poviedka. Len som nevedela do akej skupiny to zaradiť. Až teraz som si všimla, že sa dá vytvoriť aj vlastná.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

NatQa

abcd.png
O mne

Som dievča, ktoré už od malička má záľubu v knihách. Najprv som ich čítala a tešila sa z ich. Neskôr som ich začala sama tvoriť. Zapáčilo sa mi to a teraz ma to ťahá stále viac a viac. Mám veľké sny, ktoré ako úprimne dúfam, sa splnia a potešia nielen mňa, ale aj veľa ľudí z celého sveta.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: