IKARIKAR http://www.ikar.sk

Merlinová - Nezničiteľný amulet (Luc)15.7.2013
 

4
 počet hodnotení: 3
prečítané 117, Komentáre 2

 
Merlinová - Nezničiteľný amulet 1
,, Pozri sa naňho a povedz, že nie je dokonalý.“
Sledovala som pohľad svojej najlepšej priateľky Viktórie, ktorá sa práve pokúšala nahodiť zvodný úsmev. No vlastne som sa ani nemusela pozerať, pretože som veľmi dobre vedela, o kom rozpráva. Odkedy do našej školy prišiel ten nový chalan Alex Tomson, nehovorila o ničom alebo skôr o nikom inom. Musím uznať, že naozaj vyzerá dobre. Je vysoký, má blond vlasy, čokoládovohnedé oči a podľa tých svalov usudzujem, že musel stráviť množstvo času v posilňovni. Tiež sa o ňom hovorí, že je geniálny. Vraj ovláda zaklínadlá, o akých by sa obyčajným ôsmakom nemalo ani len snívať. Ale aj tak nie je práve môj typ. No tento názor zdieľam pravdepodobne jediná, lebo všetky dievčatá sa v jeho prítomnosti správajú ako očarované. Aj teraz si tam na chodbe stojí ako taký boh, ležérne sa opiera o svoju skrinku a hádže naokolo tie svoje žiarivé úsmevy, ktoré spôsobujú infarkt opačnému pohlaviu.
,, Neviem, proste to nie je môj typ,“ odpovedala som jej a snažila sa pretlačiť davom dievčat, ktoré ho obklopovali. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Hugo18.7.2013
 

Zaujímavé.
Dávam ti 4 hviezdičky, máš dobrú fantáziu.

Viki18.7.2013
 

Nesúhlasím, dobrú fantáziu malo už niekoľko autorov pred tebou. Všetko tu už bolo: čarodejnica so zablokovanými schopnosťami, čarodejnícka škola, \"hľadači\" nadaných nadprirodzených bytostí, atď. Okrem toho mi veľmi vadia výrazy typu \"dneska\".

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Luc

Snímka0232.jpg
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: