IKARIKAR http://www.ikar.sk

Minúta pred záverečnou (Vikina)25.2.2014
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 188, Komentáre 2

 

Konečne to pochopila. Našla odpoveď na svoju roztrhanú dušu a ubolené srdce. Odpoveď, ktorú jej vyplavili slzy po prebdenej noci. Ľutovala to množstvo preplakaných nocí. Toľko prečo a toľko hľadania. Stačilo sa vrátiť do spomienok a odpovede zapadali do seba ako puzzle pre deti. Jeden obraz sklamania, ktorý ju celkom zrazil k zemi.
Konečne sa rozhodla, neobzerajúc sa stále dozadu a na niekoho. Žila toľké roky pre iných, až zabudla na vlastnú hrdosť. Pochopila, že hrdosťou už nezíska späť žiadny rok života a na ďalšie stratila úplne chuť. Stratila zmysel , stratila vieru v lásku. Pochopila, že všetkým odovzdala všetko, čo mohla, studňa jej srdca a duše je vyčerpaná.
Vedľa pohára s vodou položila lieky a vzala do rúk pero.
Prvý list písala tým, ktorí jej nikdy neverili.
...
Milí rodičia môjho manžela,
odpusťte mi všetko, čím som Vám roky trápila dušu. Verím, že sa Vaše prosby naplnia.
Ľutujem toho, že som sa neotočila pred rokmi na opätku, keď ste ma privítali prvýkrát vo svojom dome, preto...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lenush25.2.2014
 

Ahoj Viky, Tvoja poviedka sa mi páči, zaujímavo si poňala vzťah dvoch ľudí a tie problémy s rodičmi... Páčilo sa mi to, naozaj, je to uveriteľné, hoci sa priznám, že som bola skutočne zaskočená, ako sa to s Petrovými rodičmi vyvinulo... Ale čo dodať, svokry sú nevyspytateľné :) Podľa mňa fajn :)

Vikina26.2.2014
 

Ďakujem za úprimné hodnotenie. Z môjho pohľadu to nie je ešte koniec, ale uvidím. Snažím sa mať otvorené oči a hlavne sa učím celý čas porozumieť ľudskému správaniu:)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Vikina

O mne

Som len človek, ktorý prepisuje svoje pocity, zážitky, úvahy. Načo sa opisovať z pohľadu vlastného ega...veď sa nepoznáme.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: