IKARIKAR http://www.ikar.sk

Miriama (Jacob)9.5.2017
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 145, Komentáre 0

 
Prvá pusa
Mohol by som o nej písať celú noc. Každé slovo, ktoré by sa dotklo papiera, by plápolalo v túžobnom plameni mojej predstavy. Moje srdce vzbĺklo už dávno. Jediné chladné miesto na tele ostali len oči pre plač. Pritom by stačil jediný pohľad na ňu... Je možné ju milovať takýmto spôsobom a nezhorieť za živa? Vyvoláva vo mne stovky pocitov. Je ohromujúca. Je očarujúca. Je neodolateľná.
Jej úsmev mi dodával sebadôveru a jej pery iskru, v dobe najväčšej tmy a neistoty. Nebolo to iba o vzájomnej príťažlivosti. Keď som sa s ňou rozprával, rozumela mi. Keď som potreboval, stála pri mne a keď som si nevedel dať rady, tak ma ťahala tým správnym smerom. Bola viac ako najbližší priateľ, bola spriaznená duša, ktorá ma sprevádzala týmto prekliatym svetom.
Neviem si predstaviť život bez nej. Aké by to všetko bolo keby neexistovala? Pamätám si dobu, keď som ju ešte vôbec nepoznal, ale „to“ bolo veľmi dávno. Bol som nič netušiaci chlapec, svojím spôsobom slobodný, neviazaný putom lásky. Myslím tým, napríklad, že dnes, aj keby odídem na druhú stranu sveta, nezbavím sa citov, ktoré ku...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: