IKARIKAR http://www.ikar.sk
Mizabiel
5
 počet hodnotení: 216

 
Zimmet
Mizabiel.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

myface13.7.2010
 

ahoj Zimmet. Tvoje dielka sa mi nesmierne pacia. Zaujimalo by ma, preco si si dala nick prave Zimmet??? Je to nieco mysticke... Zo zadu by sa to dalo vysvetlit ako ....temnota mizne...., mozno tvoje temne myslienky miznu prave ked tvoris svoje umelecke diela...... ja pisem basne, tak preto ten zaujem o vysvetlenie... ak mas tajomstva, tak nereaguj...

Zimmet2.1.2011
 

Ahoj Myface, veľmi dlho som tu nebola a teraz ma dielko jednej autorky primälo, aby som opäť raz zablúdila na mamtalent, veľmi pekne ďakujem za tvoj príspevok, čo sa týka môjho mena, vzniklo už dávnejšie, myslím, že to bolo takto - našli sme s kamarátkou v jednom nemeckom slovníku, že "Zimt" a "Zimmet" znamená škorica a keďže ja škoricu priam milujem, jedno z toho som si vybrala, pretože sa mi to zapáčilo, dá sa nad ním aj špekulovať a vysvetliť si ho vždy po svojom, ako si to urobila aj ty, preto som si ho napokon vybrala. Rada si prečítam aj tvoje básne, len čo znovu naberiem dych a začítam sa do niektorých diel v mamtalente :)

ava8.1.2010
 

Zimmet, tak som premýšľala, nemala by si chuť pozrieť si môj román a ak by sa Ti náhodou zapáčila daná doba, či nebodaj postava a mala by si čas, nenakreslila by si mi dačo?
Neber to prosím Ťa v zlom, že Ťa o niečo takéto žiadam, ak to nespravíš, je to v pohode! Ale povedala som si, že to aspoň skúsim, lebo sa mi páčia Tvoje kresby. Tak ahoj

Zimmet10.1.2010
 

Ahoj, román si rada pozriem, niečo Ti nakreslím len čo dokončím iné kresby :), len nesľubujem, že to bude skoro, pretože mám teraz iné povinnosti. Som zvedavá na Tvoj román :)

ava11.1.2010
 

Si zlatá, ďakujem veľmi pekne.
Neber to ako obťažovanie, prosím.

Zimmet12.1.2010
 

Neberiem to ako obťažovanie, to v žiadnom prípade. Ako som už napísala, rada si prečítam román a niečo pekné nakreslím :)

Zimmet7.1.2010
 

Ava aj Cami, ďakujem za povzbudenie, škoda len, že nie je lepšie vidieť ten obrázok, viac do detailov, aj to tieňovanie je vyblednuté tým, ako to bolo scanované. Na ten tieň v oblasti čela si dám nabudúce pozor Cami, ďakujem za tip, ešte musím lepšie naštudovať ako správne tieňovať atď... ;) Ten obrázok so zelenými očami sem neskôr na jeden deň vložím, nech sa to teda ošpekuluje, čo je lepšie, ale najprv chcem nakresliť sľúbený obrázok pre Aďu. Ešte raz ďakujem :)

ANDREA BUGÁTOVÁ18.1.2010
 

Aďa som asi ja, no super, tak na vílu Amy alebo iné? Mám už ostatné ešte nie v pc, ale budú a na tie už nemám grafiku, robí sa. Uvidíme, ako sa osvedčíš.
Super, teším sa, len napíš, kde a kedy, aby som si to vedela pozrieť, alebo na FB MT. Ďakujem.

J.W.T8.1.2010
 

Presne toto je dôvod, prečo sa k veciam nevyjadrujem...Moja nevinná poznámka o zelených očiach, ktoré by sa mi tam páčili vyvolal u Vás všetkých dojem, že sa mi dielo nepáči a že ho kritizujem, hoci som napísal, že sa mi páči. Preto radšej nabudúce komentovať nebudem, ani v dobrom, aby ste si to zas nevysvetlili zle.Všetko dobré Zimmet...

Akté12.1.2010
 

Komentujte dalej, vsetky reakcie sú vzácne, urcite príde odpoved v podobe obrázku, nezahadzujte flintu do zita, kazdá reakcia je naozaj vzácna, len tak dalej!!!

Zimmet8.1.2010
 

Ahoj J.W.T, nerozumiem tvojej reakcii na môj komentár, znie to, akoby si sa hneval, asi si si ho zle vyložil, moje komenty neboli myslené v zlom, viem, ako si to so zelenými očami myslel...

J.W.T15.1.2010
 

Ahoj Zimmet.
Vôbec sa nehnevám-nemám prečo a zvlášť na Teba :-) Prajem pevnú ruku pri kreslení, teplo na duši pri nanášaní farieb a otvorené srdce pri výberoch motívu :-)

cami7.1.2010
 

Moja milá Zimmet. Je to skvelá kresba. Jemná, prepracovaná, trošku viac romantické línie, ale čisté. Mám iba pripomienku na tieň, ktorý by mali vytvárať vlasy. Hlavne v oblasti čela. Nebolo by to tak ploché. Ale to v prípade takejto kresby bez modelu,až tak nevadí. Len tak ďalej, máš skutočný talent, nebáť sa kaziť papier, iba tak sa dokážeš zlepšiť. Si skvelá, gratulujem.

ava7.1.2010
 

Podľa mňa je to prekrásne. Vôbec nemám problém s tým, či sú oči vo farbe, alebo nie, lebo sa mi to páči práve tak, ako to je.
Prajem veľa úspechov!!!

AĎA PRE ZIMMET4.1.2010
 

Milá Zimmet, nevšímajte si narážky, ako by to vyzeralo s tými zelenými očami na čiernobielom obrázku? Je to kočka. To bol niekto reálny z Vášho okolia? Pa Aďa-Krátka rozprávka.

J.W.T4.1.2010
 

Slečna/pani Aďa....vôbec sa nejednalo o narážky a nikto tu nepochyboval o obrázku:-)Ibaže umenie je subjektívna vec a mne by sa práveže do čiernobielej kresby zelené oči páčili. Zimmet to ankreslila tak, ako to cítila a tak to má byť a tak je to pekné. Ale nie sme v socializme, aby iné názory iných niekto považoval za "narážky". :-)

aďa pre J.W.T.4.1.2010
 

Nemyslela som narážky, ako v socializme. Myslela som komentáre, asi som sa zle v rýchlosti vyjadrila a ospravedlňujem sa Vám,nemusíte sa hneď urážať, treba aj toto všetko brať trošku s rezervou. Som pani, mám 2-ročnú dcérku a mám 33 rokov, tak asi som už "stará" na moderné umenie. Ja som skôr na klasiku, ale napísala som Zimmet, aby nakreslila aj tak, ako vy hovoríte. Rada si pozriem, aj iné umenie, ako klasika. Ďakujem za reakciu :-)

J.W.T4.1.2010
 

Ja som sa neurazil, kdeže :-)Ja len som chcel vyjadriť, že mne sa tam tých zelených očí zažiadalo...ale to je len moje subjektívne "chcenie". Kresba Zimmet sa mi páči a je na nej, či si z môjho "mudrovania" niečo zoberie:-)

Zimmet4.1.2010
 

Názor každého človeka sa ráta a ja rada prijem kritiku, ako kladnú, tak aj zápornú, v záujme toho, aby som sa mohla neustále zlepšovať :B. Preto sa chcem poďakovať za každý komentár k obrázku, každý to predsa cíti inak, na každého môže pôsobiť obrázok iným spôsobom. JWT to opísal, ako by sa to páčilo ešte viac jemu, Aďa, Vám sa to páči čiernobielo, tak ako som to nakreslila. Som nesmierne rada, že ste obaja na obrázok reagovali, pretože takto má človek pocit, že naozaj napreduje a lepší sa v tom, čo rád robí :D. Ešte raz, ďakujem...

J.W.T4.1.2010
 

Zimmet, mne sa to páči aj bez zelených očí:-)

AĎA PRE ZIMMET4.1.2010
 

Milá Zimmet, mohli by ste urobiť radosť niekomu a mohli by ste uverejniť túto istú kresbu s výraznejšími očami-farebne? Aj ja by som sa na to rada pozrela, ako by to vyzeralo inak- moderne.

Zimmet3.1.2010
 

Žiaden autoportrét :P, na také sa neodvážim, nemám sa moc v láske :B, tie oči mali byť naozaj farebné - zelené, ako je to v príbehu, ale čo už so mnou, nech sú už takéto... :)

J.W.T3.1.2010
 

Žeby toto už bol ten autoportrét?:-)
Poriadne výrazné oči-dať ich do farby, ťahali by pohľad ešte viac...

mária3.1.2010
 

J.WW.T neprovokuj aj bez farby sú oči
uhrančivé...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 


 

Projekt

mediálne
podporujú: