IKARIKAR http://www.ikar.sk

Mlčanie jahniatok. (Rita)1.1.2015
 

5
 počet hodnotení: 16
prečítané 301, Komentáre 13

 

Jeho dlane mi skĺzli po šiji, obkrúžili ramená a teraz sa nežne presúvajú k bokom. Chvíľu tam zotrvávajú a zasa sa vydávajú po tej istej trase vytýčenej na mojom tele. Dráždivý dotyk na krku, tesne pod hranicou vlasov, ma príjemne elektrizuje. Keď mi jeho palce kontúrujú chrbticu a potom dôrazne zatlačia na žliabky v krížovej oblasti, privieram oči slasťou.
Takto to mám rada. Dotyky. Len brať a nemusieť nič dávať. Len si vychutnávať. Neriešiť, či intímne osvetlenie zrádza moju celulitídu. Bez pocitu trápnosti, keď jeho prsty miesia moje tukové vankúšiky. Je mi jedno, či sa mu páčim. Je mi ukradnutý. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nikdy neuvidím. Ak aj áno, asi ho nespoznám. Ani neviem, ako vyzerá. Venovala som mu minimum pozornosti, kým sme začali. Letmý pozdrav a ide sa na to. Nemám potrebu nadväzovať kontakt. To rozptyľuje.
„Ste stuhnutá. Máte stresové zamestnanie?“  Dokelu. Neznášam ukecaných masérov.
„Nie,“  dúfam, že jednoslabičná odpoveď naznačí. Dúfam zbytočne.
„Ale pokožku máte dobrú. Hydratovanú,“ melie ďalej. Odmietavo mlčím s hlavou zarazenou do podl...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

IVo11.2.2016
 

Svieže, vtipné, s jemne erotizujúcou príchuťou.
Možno, trochu viac dôrazu na slovenčinu (\"kámošky\", \"lehátko\"), ale inak chutí.
Dávam päť hviezdičiek, palce hore a :)
PS:Tak akosi som napísal aj včera

lamark17.11.2015
 

citil som sa priamo v hoteli dík

Rita17.11.2015
 

Ď za komentár. Dúfam, že si sa tam cítil pobavene :)

Lucia8.2.2015
 

Dej má spád a ako vždy dominuje humor. Číta sa to samo a preto sa divím, že to má tak málo čitateľov. Súhlasím s palcom nahor.

gaho11.1.2015
 

...aj ja sa vytesujem novym pribehom starych kamosiek. Pribeh ma vzdy ten spravny esprit, ktory ma vie hlasno rozrehotat. Hned som pookriela pri cakani na zajtrajsiu kolonoskopiu, hahaha DIK babe

Rita5.1.2015
 

Poviedka je taká krátka reklama na román \"Epizódy zo života slonov\". Komu sa postavy hrdiniek zapáčili, nájde viac ich príbehov v tomto románe.

palec nahor5.1.2015
 


mlčanie jahniatok
- po tých kilometroch grafomanských zápiskov konečne zas niečo hodné dočítania do koncalen vkladaj viac poviedok do jedného celku, lebo viac ako 10 príspevkov sa nedá

Rita5.1.2015
 

čo? tu sa nedá zverejniť viac ako desať príspevkov? ...tak to mi niečo ušlo..:):)

:)6.1.2015
 

Aby sme sa rozumeli - príspevkov môžeš uverejniť koľko chceš, ale celkovo len 10 diel, teda 10 celkov.
Takže všetky poviedky vkladaj ako jedno dielo, vrámci neho ako samostatné kapitoly, ktoré sa pridávať dajú stále, len nie každú zvlášť, lebo ak bude každá samostatne, viac ako 10 neuverejníš. :)

Ella Lenart4.1.2015
 

Ahoj Rita,
znova som zrelaxovala pri Tvojom príbehu.Tento ma pobavil a čo to viac, pretože poskytol návod ako na otravných susedov v hoteli, či \"never ending\" diskoteky.Pekne. Takéto príbehy by som ponúkla do dámskych časopisov, pretože by boli dobrým osviežením pri stále sa opakujúcich článkoch o chudnutí, kráse, zdravom stravovaní, vyretušovaných kráskach, prehnane drahých outfitoch.Teším sa na ďalšiu.

Rita4.1.2015
 

Ďakujem. Názor na \"dámske\" časopisy mám totožný, a preto svoje poviedky dám radšej sem. Mám istotu, že na tento portál chodia ženy, ktoré majú v hlave viac ako počet kalorii každého jedla....:)

Ella Lenart4.1.2015
 

Čo som to napísala! Opravujem vetu: Pobavil ma o to viac......
Prepáč,niekedy mi to nevyjde :-)

Rita4.1.2015
 

...len preklep:) tvoj pekný baner dokazuje, že si schopná:) to ja si svoj urobiť neviem, mám svoje pc limity:):)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Rita

1.jpg
O mne

Uvažujem, čo o sebe napísať, čím by som Vás zaujala. A neviem na nič prísť. Dúfam, že je to len tým, že si neverím, pretože v opačnom prípade Vás len oberám o priestor a čas.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: