IKARIKAR http://www.ikar.sk

Mobil (Mato)12.3.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 55, Komentáre 0

 
Mobil
Keď občas v sobotu cestujem autobusom, vidím, ako sa všetky ženy maznajú so svojimi mobilmi. Sedím zvyčajne pri okne a často som zamyslený, ale pozorne si všímam, čo sa deje naokolo.
Aby ste si to zle nevysvetľovali, ja nie som nejaký donchuan, ktorý sa otočí za každou sukňou. Cudzie ženy ma nezaujímajú. Nosia provokatívne výstrihy a topánky na vysokom podpätku, aby vynikli ich lýtka a zadok. Slušný manžel, ako ja, také veci ignoruje.
Mladé ženy, ale aj ženy v strednom veku, skláňajú hlavy nad telefónmi a usmievajú sa. Ťukajú do nich bruškami prstov a vzápätí sa hltavo a zmyselne vpíjajú zrakom do obrazoviek. Pery majú prekrvené a niekedy zrýchlene dýchajú. Z Discovery viem, že je to známka pohlavného vzrušenia u primátov. Preto mi je jasné, že nejde o žiadnu epidémiu čítania kníh.
Ako hovorím, som ženatý muž. Moja láska zvykne brať celodenné služby na dispečingu a keď slúži v sobotu, rada si pochutná na domácej strave. Ja väčšinou navarím slepačiu polievku a upečiem bôčik s cesnakom – Martuškine obľúbené jedlo – a donesiem jej obed do práce. Držím obedár, starostl...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mato

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: