IKARIKAR http://www.ikar.sk

Moderná Šípková Ruženka (Monika Řehánková)15.7.2012
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 113, Komentáre 3

 
Moderná Šípková Ruženka
                                   Boli raz dve sestry z bohatej rodiny jedna bola krásna a dobrá a druhá škaredá a zlá a zápáčil sa im jeden chlapec,ktorí sa zamiloval do krásnej Izabely,nevšímal si zvádzania škaredej Kláry,tak Klára jedného dňa zmizla a už sa neobjavila,nikto nevedel kam šla,ale ani ich to moc nezaujímalo,veď už bola dospelá a nikto ju nemal moc v láske.
                          Jedného krásneho dňa sa narodila ich krásna dcérka s nádhernými modrými očami farby letnej oblohy,ktorej dali meno Ruženka,po ružičkách,lebo mala ružové líčka podobné krásnej ružovej ruži.
Na krstiny pozvali veľa ľudí z bohatej štvrte ,len na Kláru pozabudli a to Kláru naštvalo,dozvedela sa že sa im narodila dcérka a ani sa neopovážili ju vyhľadať a išla na tú oslavu ,prišla tam a hneď pristúpila k postieľke a vyriekla kliatbu: Keď budeš mať 17rokov pichneš sa do prsta a a...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

monika16.7.2012
 

ahoj pod Moncici777 a nie je Viktor to je meno co sa mi paci nic viac...Este nieco nechapem preco to tu vsetci beru moc vazne ako keby si tu nik nemohol nieco napisat aby ho niekto za to nesprdol hmmmm.Alebo proste tu sa nikdy nepochvali len sprdne nech si autor uzije.Ved clovek je tvor omylny a ked urobi chybu tak ju urobi preco hned tu sa musi urazat a podobne hmmmm.Normalne nechapem to tu vobec...

Kenji17.7.2012
 

Ahoj, tak som si to mrkol aj na tom blogu. V tom by som videl aj odpoveď na tvoju otázku.
Toto je portál kde máš reálnu šancu nato,aby si bola vydaná / pokiaľ si dobrá, máš komerčný potenciál atď /
pretože ho zastrešuje vydavateľstvo Ikar. To sa ti na birdzi nestane.
Je rozdiel keď sa autor berie príliš vážne, ale to, že sa tu berie vážne to, čo sem zavesíš je v poriadku. Človek je tu vďačný za spätnú väzbu. Keď je začo aj tu sa chváli, to sa neboj. Bohužiaľ tvoje príspevky svojou úrovňou túto métu nedosahujú.
Kde kto sa tu uráža, ale musíš rozlišovať v kritike diela a kritike autora. Keď sem niečo zavesíš tak musíš rátať s tým, že sa to nemusí páčiť.

Kenji16.7.2012
 

Ahoj Monika
tak už som si od teba prečítal všetko čo tu máš.
Však sa tvoj frajer volá Viktor? :D
Na tom Birtzi si mala fakt dobré recenzie? Pod akým užívateľským menom to mám hľadať ak to tam ešte máš, by som si rád tie reakcie prečítal.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Monika Řehánková

O mne

Som realistické,romantické dievča,ktoré miluje písanie a spev...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: