IKARIKAR http://www.ikar.sk

Modrý zápisník (Lea)30.9.2015
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 74, Komentáre 5

 
1.kapitola
Strom-zelený strom-veľký strom-ozdobený strom-vianočný strom. Vonku je tma. Sneží. Som sama. Vo veľkej obývačke. To ma netrápi. Z kuchyne cítiť chutnè vianočnè perníčky. Sú ešte teplè. Nie. Netrápi ma to. Tmavú obývačku osvetlujú len sviečky z adventnèho vence a blikajúce led lampičky zo stromčeka. Je tu chladno. Veľmi. Nie. Ani to neodvráti moju pozornosť od te...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Ella Lenart29.10.2015
 

Ahoj Lea,
prečítala som obe tvoje krátke kapitoly.
Skús si ich prejsť, sú tam spojené slová.Čitateľom sa bude lepšie čítať,ak slová, ktoré vyjadrujú myšlienky,zmeníš.Ja dávam \"Italic\". Príbeh je na začiatku, neviem hodnotiť, potrebujem viacej kapitol. Ideálna dĺžka kapitol neexistuje, no tvoje sú príliš krátke. Pridaj viac.
Mimochodom, taká maličkosť. Tvoj profil ma oslovil viac, ako tvoja prvá kapitola.Dobré sa to čítalo, a ak by si pokračovala v takom rytme, možno by sa to lepšie čítalo :-)
Držím palce, choď za svojim snom.

V.K.9.10.2015
 

Bohužial aj ja som tu nová takže asi nie.Ale veľmi zaujímavo vyzera Vôňa ruží.A napíš prosím pokračovanie.

Lea9.10.2015
 

O.k. Ďakujem za radu. Ešťe jedna otázka:ako si ma našla?

V.K.8.10.2015
 

Ahoj Lea.Tvoj príbeh sa mi veľmi páči.Síce na začiatok dosť smutný ale fajn.Teším sa na pokračovanie.

Lea9.10.2015
 

Veľmi pekne ti ďakujem. Neverila som že ho bude niekto čítať. Práve si čiastočne splnila sen 13-ročnèho dievčaťa. Inak som tu nová a ešte sa tu dobre nevyznám. Neodporúčila by si mi prosím niaku zaujímavú knihu?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lea

O mne

Mám 13 a mám taký pocit,že nepatrím do tohto sveta.Všetko ide tak nejak mimo mňa.Od krutej reality vždy najradšej utekám do svojho sveta plnèho dobrodružstiev,fantázie a splnených prianí.Čítam knihy čo je podľa mňa tá najzábavnejšia vec v celej galaxii.Tiež niečo píšem.Aspoň sa o to snažím.A veľmi rada kreslím.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: