IKARIKAR http://www.ikar.sk

Moje zážitky-Bestseller Začiatok & Koniec (Betuš)6.4.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 712, Komentáre 5

 
1. Deň na strednej škole A je to tu! Prvý deň na novej škole. Pravdu povediac sa Beth nechcelo ani vstávať s postele, ale povedala si, že to zvládne a šťastlivo vykročí do nového sveta Strednej školy. Nastúpila do autobusu a viezla sa do mesta, lebo ona p...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Daisy7.4.2014
 

Betuš,
po prvé, zmeň písmo, strašne zle sa to číta (predovšetkým, ak je to tučným a ešte aj kurzívou).
Po druhé, určite si už prečítala nejakú knižku, možno aj denník, a vieš, že bez deja to nejde. Podstrkuješ nám tu nezaujímavé príbehy, krátke, ktoré by sa hodili do denníkovej tvorby, keby boli okorenené aspoň niečím (vtipnými poznámkami, priamou rečou, trapasmi a podobne). S písaním to zrejme myslíš dobre, ale musíš na sebe ešte veľmi popracovať.
Skús si vziať do ruky svoju obľúbenú knižku a pozri sa, ako autorka narába s textom, akou vetou začala písať, ako ťa núti pretáčať stránky, kedy nechá postavy rozprávať (cez priamu reč), kedy za ne niečo opíše... Skús si prečítať tipy na písanie, sú na tejto stránke, môžeš si prečítať aj sekciu hodnotení, určite sa toho veľa naučíš a tento text prerobíš aj lepšie.
S pozdravom
Daisy

Alia S.7.4.2014
 

Ja som včera nemala narodky, ale bola nedeľa a tak som si pospala dlhšie. Vstala som usmiata, pozrela si televízor. Len čo som vyvenčila psíka, nachystala som si všetko na varenie obeda. Medzitým som sa naraňajskovala, vstali i deti, tiež také veselé, a ja som po raňajkách upratala riady a začala variť. Víno nemohlo chýbať, lebo som ním podlievala kurča. Na zelenine. Polievku nikdo nechcel, tak som ju nevarila. Zemiaky ku kurčaťu som upiekla rýchlo, medzitým som stihla napísať mail kamarátke. A bolo mi veselo, lebo som si medzi varením chlipkala z vínka.
No a zajtra sa môžete tešiť na rovnako veselú príhodu, ako som dnes nakupovala v jednom z nemenovaných centier, ako som opečiatkovala niekoľko tlačív a zaplatila na pošte šek.

A teraz otázka pre Betuš: myslíš, že by som mala takéto momentky zo svojho života pridávať, že sú zajímavé a ľudí nimi budem stále baviť, poskytnem im nevšedný zážitok a budú si myslieť, že viem narábať so slovami tak, aby sa mali dôvod ku mne vrátiť zvedaví, akú neobvyklosť a ako zaujímavo napísanô u mňa nájdu, aj nabudúce?

Mária Blšáková7.4.2014
 

Veľmi sa mi páči posledná veta :)

gregor7.4.2014
 

A? A čo? Kde je niečo, čo by ma prinútilo, prečítať si ešte jeden takýto hlúpodenníčkový zápis?
Toto tu nemá čo robiť! Betuš, rozumné dievčatá si takéto hlúposti zapisujú tam, kde ich nik nebude čítať!

Pokojne druhýkrát nechaj prázdnu stránku.

Alia S.6.4.2014
 

Nevložila si žiadny text, skús ešte raz.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Betuš

Ja77.jpg
O mne

Mám 18 rokov. Z mojich záľub rada počúvam hudbu, čítam knihy, ale najradšej píšem básne a piesne.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: