IKARIKAR http://www.ikar.sk

Návštevník

 

Profil autora

Monika Mizeráková

P1000634.JPG
O mne

Som študentkou 2. ročníka gymnázia Ľ. Štúra v Trenčíne. Medzi moje záľuby patrí príroda, zvieratá, kuľtúrno-historické pamiatky a história vôbec (najmä oblasť pirátov)a samozrejme čítanie a písanie. S takým skutočným písaním som začala vo svojich dvanástich rokoch, ale už predtým som rada vymýšľala rôzne príbehy a také tie detské básničky.
Písanie je pre mna relax a niečo, čo mi pomáha zvládať všetky problémy, aké len mladý človek môže mať. Tak snád bude moja tvorba prínosom aj pre iných a bude sa páčiť...


Ako som už spomínala, ako dvanásťrocná som napísala svoj prvý \"román\" čo však malo ďaleko od významu slova román, preto je aj v úvodzovkách. Neustále som ho prepisovala a opravovala a jeho poslednú podobu
moji čitatelia poznajú pod názvom "V znamení vlka: Strieborná nádej", prvý diel pirátskej trilógie "V znamení vlka".
Touto cestou chcem tiež oznámiť, že sťahujem tento román z MT za účelom štylistickej i obsahovej opravy. Tiež však chcem povedať, že opravenú podobu vložím na MT, keď to bude aktuálne, lebo názory mamtalent-ťákov ma veľmi zaujímajú a tiež by som veľmi chcela, aby sa moji piráti dočkali aj knižného vydania.
Na MT som sa však rozhodla vložiť svoju poviedku "Karmínový závoj". Námet som čerpala z legendy o "Krvavej svadbe" alebo inak "legendy o deviatich krížoch". Veľmi sa teším na každý komentár k tejto poviedke. Ide totiž o veľký skok od románu "V znamení vlka".
Príjemné čítanie :))

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: