IKARIKAR http://www.ikar.sk

Monštrum (Veronika Bérešová)27.2.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 41, Komentáre 0

 
I.kapitola - Nový život, noví ľudia
 Rana za ranou, jazvy vedľa seba a čím ďalej, tým viac ich bolo. Na svoju ruku som sa dívala s nechuťou a odporom. Samé červené jazvy a ku každej sa viazala iná udalosť. Udalosť, na ktorú by som najradšej zabudla. Ale tie jazvy, mi to stále pripomínali a všetko sa mi dookola opakovalo v hlave.
Prešli dva roky od tej udalosti a stále mi to všetko behalo po rozume. Celé od znova, ako keby som to znova prežívala. Znova a znova. Cítila som sa ako na kolotoči, ktorý sa nezastavuje a stále sa krúti dookola. Všetky tie pocity, slzy, smútok, krik, sklamanie a on.
Chcel som sa svojim životom pohnúť už konečne ďalej, ale stačil jeden pohľad a všetko sa skomplikovalo. Jeden pohľad na tú doranenú ruku a všetko sa zrútilo, presne ako domček z kariet. Začala som si stavať život odznova, od základov, ale prišlo niečo čo mi ten život ala domček sfúklo.
Do dnes si tú osudný deň vyčítam. Keby som poslúchla ostatných, tak nič sa nemuselo stať. Ale láska nemá hraníc. A zamilovaný človek čo nespraví pre lásku, však?
Lenže to „keby“ nič nezmení. V...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Veronika Bérešová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: