IKARIKAR http://www.ikar.sk

Myslím - teda som (TKK9)20.6.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 32, Komentáre 1

 
Preslov
Preslov
„Želanie znelo, že chcem, aby všetko bolo, tak ako má byť. Pár dni po vyslovení želania sa všetko začalo a  pretrváva to dodnes. Veci, ktoré sa mi dejú nepoznám a preto zažívam doteraz  najťažšie obdobie života. Každým dňom posúvam mantinely vlastnej osobnosti, ale zároveň sa postupne odvraciam od seba samého. Pokúšam sa nájsť spôsob akým skĺbiť môj život s mojou hlavou. Chcem nájsť spôsob ako budem žiť a nie len prežívať .Na jedno Vás chcem všetkých upozorniť! INFORMÁCIE, ktoré človek dokáže roztriediť a spracovať sú nebezpečné. S tímy, ktoré nevieme roztriediť ani spracovať moc práce nemáme, ale predstavte si, že každý jeden podnet, ktorý vnímate sa mení na informáciu, ktorú viete minimálne triediť. Mne utkvela v pamäti fotka preplneného vlaku z Indie, ktorá presne vystihuje to čo sa snažím vysvetliť. Prázdna hlava nebolí, sa hovorieva. Niečo na tom pravdy bude pretože človek, ktorý chce niečo vytvoriť predsa nemá čas myslieť nad nekonečne veľa vecami, ktoré nijako s jeho prácou respektíve dielom nesúvisia. Momentálne som si dovolil, stotožniť sa s názorom z kn...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.23.6.2015
 

Oprav si Ppredslov na Predslov a zmeň kurzívu na bežné písmo, pretože sa zle číta - riskuješ nezáujem. Ja som nedočítala ani prvú vetu.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec



Návštevník

 

Profil autora

TKK9

O mne

Chcem vyskúšať niečo nové. V písaní vidím možnosť prezentovať sa pred svetom, tak ako to cítim a koniec koncov, tak ako to chcem ja.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: