IKARIKAR http://www.ikar.sk

Na horskej dráhe proti osudu (Martinus)11.9.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 145, Komentáre 2

 
Kapitola 1: Nezabudnuteľná noc
Vonku bola krásna, zimná noc. Mráz sa opieral do okien, no ku podivu Einsteina, aj iných fyzikov, okná zostali nezarosené. Vo vnútri to všetko vyzeralo inak. Chladný, ba až mrazivý pohľad na okná striedal teplý, uspokojivý pohľad na plameň horiaci v krbe, ktorý rozjasnil celú miestnosť, nie veľmi, ale dosť na to, čo sa tu bude čoskoro odohrávať. Všade, kde by ste sa pozreli, by ste videli kožené veci. Každá z nich ukrývajúca dlhý príbeh zvierat, no to v tomto momente nezaujímalo nikoho. Na priestrannej koženej sedačke sedela Chuanita Doska, veľmi sporo odetá, čakajúca na svojho vyvoleného. Don Chuan sa práve pripravoval na svoju veľkú chvíľu! Nemohol nechať nič na náhodu. Chcel totiž vydráždiť Chuanitu Dosku do nepríčetna a jeho sebavedomie bolo tak vysoké, že nič iné ako úspech si rozhodne nepripúšťal. Chuanita Doska totiž taktiež nič iného nečakala. Túžila stráviť vášnivo nabitú noc plnú vzdychov a výkrikov, na ktorú by nikdy v živote nezabudla.  Dvere sa pomaly otvárali. Chuanita Doska vedela, že nastal ten čas a preto sa otočila na svojom koženom o...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Martinus11.9.2015
 

Ťažko povedať, prečo je náročné si zapamätať mená. Mne osobne neprišli nejak ťažko zapamätateľné, ale samozrejme, to je u každého individuálne.

Po prečítaní druhej kapitoly by už malo byť jasné, o čo v príbehu pôjde. Hlavná postava má obrovský dlh a treba nájsť cestu, ako ho splatiť. Je to však ako cesta horskou dráhou - raz si hore, raz dole, raz zase všetko pripadá ako postavené na hlavu. Preto taký názov. Ďakujem ale za názor.

tadiaľto cesta nevedie11.9.2015
 

po prečítaní 2 kapitoll vobec netuším o čom a nepamätám si jediné meno -
je to moja chyba?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Martinus

O mne

Som úplne obyčajný chalan, ktorý sa len rozhodol nudu a množstvo voľného času pretaviť na niečo kreatívne. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: