IKARIKAR http://www.ikar.sk

Na prelome svetov (Tanley)31.5.2010
 

4
 počet hodnotení: 22
prečítané 65, Komentáre 5

 
Prolog Stalo sa vám už niekedy, že ste sa cítili úplne opustený? Ak nie, máte veľké šťastie. Nikdy som si nevedela predstaviť, že by mohlo niečo až takto bolieť. Tobôž nie fyzicky ale psychicky. A taktiež ma prekvapilo, že som našla oporu v ľuďoch od ktorých by som to nikdy nečakala. No keď strácate všetko na čom vám záleží, prehod...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Sondra6.6.2010
 

Zatiaľ sa to číta celkom fajn, jediné, čo mi vadí, ak v množnom čísle použiješ ypsilon, ale tieto kozmetické chybičky sa dajú ľahko odstrániť, píš ďalej, zaujíma ma, ako to dopadne...:)

Lovett1.6.2010
 

V prvom rade ma zaujal nadpis. Sľubuje niečo nepatriace do nášho každonenného sveta a to sa mi páči. Od prológu som možno očakávala viac, je mi trošku ľúto, že nás, čitateľov, viac neuviedol do deja, čo i len okrajovo. Ale nadpis naplnil svoju úlohu a preto mám v pláne občas sem dobehnúť a prečítať si niečo nové k tomuto sľubnému začiatku.

Auša1.6.2010
 

I mě nejvíc zaujal název. Prolog je doopravdy hodně kratičký a nicneříkající. Proto si první počkám na další kapitolu než budu něco hodnotit :)

NOX1.6.2010
 

Ahoj, názov ma celkom zaujal, ale toto nadšenie rýchlo opadlo, lebo bohužiaľ, textu je málo, nič nové neprináša, nič nepredostrie, len jeden banálny bežný pocit osamelosti a neistoty. som zvedavá, ako to pôjde ďalej, a preto si to určite prečítam, keď pribudne niečo nové.
gramatické chyby mi zatial velmi nevadia, aj ja ich robím veľa, ale ked možem opravim, \"Taký odporný\" je treba opraviť.

rozhodla som sa, že budem čítať Ďalej na základe toho, že som naozaj zvedava, čo ponúkne príbeh, ale to je moja zvedavosť.
každopádne prolog nesplnil svoj účel pútača pozornosti čitateľa.

niečo mu veľmi chýba, nie je uveriteľný a pripomnína mi skôr úryvok zo školskej úvahy.
už len druhá veta mi príde veľmi strojená...násilný pokus o nadviazanie spojenia s čitateľom.... \"ak nie, máte veľké šťastie.\"

dalsia vec, čo ma ruší, je všeobecne známe, že psychická bolesť dokáže byť oveľa silnejšia, než fyzická, preto mi aj ďalšia vety prológu prišla veľmi naivná.
takto by som mohla ísť až do konca, tento prológ má veľa chýb, podľa môjho názoru. ale možem sa mýliť, je to stále len môj osobný názor,
ale ak môžem poradiť: ak má toto byť úvod k niečomu väčšiemu, daj si na ňom viac záležať, nepredostri všetko po lopate, nevysvetľuj zbytočne, lebo mam dojem, že si práve predostrela celú pointu diela, ktoré by malo nasledovať.

držím palce a budem sledovať ďalej ak si vši nem nové príspevky

Tanley1.6.2010
 

Nox- ďakujem za komentár. Veľmi si ho vážim, zvlášť od teba :D. Som si vedomá, že tých chýb je tam dosť a budem sa snažiť ich obmedziť. Prolog som písala prvý raz v živote a keďže netuším, čo presne by mal obsahovať napísala som niečo takéto. Ani mne to veľmi zmysel nedáva a pokúsim sa to prerobiť, len si nie som istá, či to nedopadne ešte horšie. :( A myslím si, že pointa príbehu to rozhodne nebola. :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Tanley

O mne

Moje naj
Moje naj

Slzy tieňa

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: