IKARIKAR http://www.ikar.sk

Načo sú mladšie sestry (Julianna)15.7.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 238, Komentáre 0

 

"Mami, prečo zasa musím sa?! Jáj, Bože, prečo musím mať mladšiu sestru! Ja som chcela ísť s kamoškami von! Blbá Monča!"
"Nepapuľuj! O pol štvrtej pôjdeš pre ňu, a basta! A nezabudni jej zo skrinky zobrať pyžamko, je piatok. Pekne sa s ňou zahraj! Ja som o šiestej doma."
"Dobreee."
Treskla som telefón so slzami na krajíčku. Je to nefér, Soňa nemusí pre nikoho chodiť so škôlky. O nikoho sa nemusí starať. Je jedináčik. Tá sa má. Žiadna blbá sestra ani brat.
"Čau! Tak ideme?"
Prikvitla Soňa asi hneď, len čo hodila zrejme doma tašku do kúta. Mňa ešte čakal v umývadle tanier z polievky a pohár. Mama by robila cirkus, keby ho tu našla. To by boli prednášky typu, ja chodím do práce, cez obed rýchlo navarím, aby si mala čo jesť a letím naspäť do roboty. A ty máš jedinú starosť odpratať si po sebe riad. To zabudne prirátať, že skoro trikrát do týždňa ešte musím vyzdvihnúť segru zo škôlky, keď sa otec v práci zdrží. A ten obed. No keby išlo o mňa, stačí mi aj napolitánka. A oveľa radšej by som si ju dala ako tú polievku. Ešte že dnes sú palacinky. Mňam. Orechové. Tie robí mama...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Julianna

O mne

za posledných 5 rokov ma život riadne vyzvŕtal. od svojich 16 rokov si píšem denníky. kedysi často, dnes len sporadicky, ale mám chuť vyrozprávať svoj (a nie len svoj) osud krátkymi poviedkami. Možno sa niekomu zapáčia ;) ale keďže to bude aj o mne rada by som písala pod pseudonymom julianna.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: