IKARIKAR http://www.ikar.sk

Najvýznamnejšie dielo všetkých čias (Jajik)6.10.2015
 

3
 počet hodnotení: 2
prečítané 206, Komentáre 3

 
Šialené stroje
                                                                                            
Ležali sme na pláži a bolo príjemne horúco . Na oblohe ani mráčik , dobrá pohoda a krásny pocit slobody presakovali ovzduším . Mohli ste počuť vzdialený krik detí , šantiacich v mori, štebot vtákov, nádherne zvuky mora a vĺn , ktoré sa pomaly približovali bližšie a bližšie k naším nohám , nenápadne a bezstarostne ako to majú vo zvyku . Neskôr sme hrali plážový futbal, pili úžasne vychladené pivká , smiali sa , boli sme šťastní a uvoľnení , v raji ako DiCaprio na Pláži . Práve som sa zoznamoval s krásnou brunetkou z Čiech, smiala sa a jej oči prezrádzali , že čoskoro budeme  obaja v sexuálnom raji , no v tom niekto zakričal : „ utekááááj „ !!!“  , Nechápal som čo sa deje . Divoko som sa obzeral okolo seba , ľudia sa plašili , všade vládol chaos , ako pri výbuchu bomby .  „ rýchlo Jany , vstávaj, musíš ísť !!!! „  .
Otvoril som oči. Bola tma ako v 100- ročnej vagíne a medzitým ako som sa spamätával z toho kde to vlastne som , ruka mi reflexívne vystrelila k telefónu polo...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Severína9.10.2015
 

Pre niekoho pútavo napísané, pre mňa je to hrôza!
Preto sa pýtam: Kurňa čo to je? Čísla sa vypisujú slovom. To len na okraj.
Je to neucelené, stále dookola, vôbec som nepochopila, čo nám chcel autor povedať?
Keď ti môžem poradiť. Ulož si to v počítači a časom sa na tom zasmeješ. Ver mi. To nie je ani na jednu hviezdičku. Skôr to ide do mínusu.

Autor9.10.2015
 

Ucim sa a verim ze sa zlepsim, ale zeby to bol az taky odpad ? Stylistika ...no ok to chapem. A tymto textom poukazujem na otrocinu v praci vs. slobodny zivotny styl, na to ze casto v robote snivame o vysnivanej zmene ale neurobime to pretoze sme vycerpani z prace atd , proste klasicky kolobeh zivota ktory som podal takymto sposobom . Az doteraz som si myslel ze je to zrejme , takze diky mozno raz niekedy sa k tomu vratim a upravim to .

ann15108.10.2015
 

Veľmi pútavo napísané :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jajik

O mne

Ahoj

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: