IKARIKAR http://www.ikar.sk

Naozaj posledné milovanie? (L+E) (osman bey)5.10.2012
 

5
 počet hodnotení: 24
prečítané 464, Komentáre 81

 
Naozaj posledné milovanie? (L+E)

 
Otvoril dvere a vstúpil do kuchyne, miestnosti, kam vchádzal dvanásť rokov. Deň čo deň. Nebola tam. Vyzul si topánky a opatrne nakukol do izby. Ležala na posteli, oblečená, hlava ponorená vo vankúši. Počul tiché nádychy a výdychy, videl, ako sa jej zľahka dvíha chrbát. Prisadol si na peľasť postele, no nepovedal jediné slovo, ani nepozdravil. Polroka po ich rozchode stále ho k nej niečo neodolateľne priťahovalo. Tušil, že ona cíti to isté. Zamyslene sa díval na útle plecia, havranie vlasy a široké boky, ktoré tak miloval.
 
Prečo sa vlastne rozišli? Pocítila volanie odchádzajúcej mladosti? Túžbu prežiť niečo nové, krajšie, s iným mužom, kým na dvere zaklope prichádzajúca staroba?
On sa utopil v práci a nevšimol si, že niečo nie je v poriadku. Možno to aj vnímal, ale nechcel si pripustiť, že by obetovala vyrovnaný rodinný život pochybnému dobrodružstvu.
Veľa jej ponúknuť nemohol, chabé príjmy mu to neumožňovali. Chápal ju, a predsa nenašiel recept, aby si ju udržal. Bol vôbec ich vzťah harmonický, alebo si to iba navrával? Takmer nikdy sa...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lara27.10.2012
 

Osman, vrátila som sa k Tvojej poviedke, asi som musela. Veď nie je milovanie, tak, ako si ho opísal, tajným snom mnohých žien? Vyčítala som Ti výber slov (a naďalej aj budem), ale zabudla som pochváliť samotný príbeh. Asi si ho vytlačím. Pre takéto upršané dni, clivé.

Osman28.10.2012
 

Asi máš pravdu, Lara. Nestačí mať doma iba býka. Mal by byť trochu hravým šteniatkom a prítulným kocúrikom. A nezaškodí byť aj Radimom Uzelom. Dúfam,že nepatríš medzi ženy, ktoré nikdy v živote nezažili orgazmus. To musí byť horšie, ako nemať euríčka. Nečítaj poviedku príliš často, mohla by si sa zamilovať do autora. :)

Lara28.10.2012
 

Zaujímavá otázka na telo od človeka, ktorý nemá ani čiarku v profile (profily si nevypĺňam ani ja, keď už sme pri tom), ale čo tá zjavná provokácia (euríčka?!?)

Osman28.10.2012
 

Profil nájdeš medzi písmenkami v mojich románoch a komentároch. Provokácia? Iba celkom jemnučká. :D

Monika Kandriková6.10.2012
 

L a E je pestrá, ako povedala Monika Herda v sumarizácii pri hlasovaní. Aj vďaka Tebe. A to je dobre. :D

Osman7.10.2012
 

Vďaka Monika, ja som sa celkom pobavil-na komentároch.:)

E.E.6.10.2012
 

Osman, no pridávam sa k vyznavačom náznakovosti a jaskynky a mušličky ma v texte vždy akosi privádzajú do rozpakov, podobne aj iné čudotvorné pomenovania:-), resp. skôr k úsmevu. Ale inak sa snaha cení, aj pokus priblížiť peknú stránku spolužitia dvoch, bolo v tom cítiť aj lásku aj Eros, a špeciálne aj nehu. P.S.: Encyklopédiu ti nepošlem a skús povedať, že nemám pekný chrbát!:-)

Osman7.10.2012
 

Elena. Mohol som namiesto jaskynky napísať rozďavený, zvetraný vulkán soptiaceho Vezuvu, ale chcel som byť jemne erotický. Zdá sa mi, že ženy hľadajú v erotike viac pikantností, než muži. Možno napíšem zbierku Poviedky z Arábie, tam si prídete na svoje a zároveň získate novú inšpiráciu.:)Tvoj chrbát? Veď som ho ešte nevidel. :D

E.E.7.10.2012
 

Osman, Vezuvom by si ma akurát rozosmial - v tejto oblasti mi vyhovujú skôr obyčajné slová, viac vtáky ako penisy atp.:-)) Takže ten Osman, čo sa nižšie sťažoval, že som sa mu obrátila chrbtom, si nebol ty?:-)

Osman7.10.2012
 

Ale ano. Na tej fotke si predsa oblečená.:)

E.E.7.10.2012
 

:-))

catie5.10.2012
 

Osman,
konecne som mala moznost si od teba precitat nieco kratsie ako roman (nemam totiz na romany vydrz). A rovno erotiku. Mam to ja ale stastie. :o)))
Kazdopadne ja som zastancom erotiky skor naznakovej ako tvrdo popisnej. A navyse som este aj nevyliecitelna (ale zaroven dobre utajena) romanticka, takze ja by som asi ubrala z popisnosti - ak by som teda dokazala napisat viac ako sestnast rymovanych riadkov naraz... :o))) Kazdopadne zdielam nazor viacerych komentujucich a pridavam hviezdy za odvahu vojst do jamy levovej. Lebo presne tak to tu teraz vyzera. A ty si korist. :o)))

Osman7.10.2012
 

Catie,aj ja som romantik. Narodil som sa v znamení Leva. Ako môžem byť korisť? Nezbadala si, že poľujem? :)

catie7.10.2012
 

Ale ano, vsimla. I ked velmi sikovne klames telom... :o))) No pozor, niekedy sa moze aj lev stat koristou. Niekde som citala, ze jedine zviera, ktoreho sa lev boji, je levica. A tu je levic pozehnane... :o)))

Osman7.10.2012
 

A ja som niekde čítal. Lev vraj zistí podľa pachu moču svojej levice, že ho podviedla s iným levom. A vtedy strašne šibe chvostom. :)

catie7.10.2012
 

Ok, Osman, ak sa niekedy nahodou ocitnem blizko teba, dam si pozor. I na ten chvost. :o)))

Monika7.10.2012
 

Tak podobne... Osman sa tu vrtí zo strany na stranu obkľúčený kruhom levíc. Však ale nech sa cíti, že je na love. Napokon, ten pocit vždy rady prenechávame mužom :)

Osman7.10.2012
 

Monika, milujem ten pocit.:)

catie7.10.2012
 

A za to, ze Vam ten pocit davame, nas milujete... :o)))

oly ole5.10.2012
 

Ahoj Osman,
v tom tvojom bola láska i erotika. Erotiku by som asi ešte prepracovala, ale je to tvoja tvorba. Pekný večer ***

Osman5.10.2012
 

Ahoj oly ole. Malo by to byť o láske a erotike. Žiaľ, nečítal som ani jeden z príspevkov, nemôžem teda porovnávať, či sa iní témy držali. Príbeh má aj pointu. Nikdy nie je neskoro. :)

o5.10.2012
 

Osman,
toho som si vedomá. Tvoj príbeh je najreálnejší. Životná situácia dvoch starších partnerov bola pre mňa zaujímavá. Jediný si skĺbil lásku i erotiku. Výhrady mám k výrazom, ktoré si použil pri popisovaní erotickej scény. Nesťažujem si, len ako návrh na ďalšie prepracovanie.

Osman5.10.2012
 

Ok Oly. Dnes si bola ku mne najmilšia. Pôjdem teda aj ja k tebe a prečítam ti erotickú rozprávku na dobrú noc. :)

oly ole5.10.2012
 

No, Osman, posledné milovanie je také ako to prvé. Nie, ešte lepšie! Aj keď to tak vyzerá, nemusí znamenať koniec. Ostatní nevedia o čom píšeš :)

Osman5.10.2012
 

Správne. A vôbec super je, keď je to po rokoch zo dňa na deň krajšie. To sa asi každému nepodarí.:)

Lýdia J.5.10.2012
 

No čo? Reptajúce babizne. Z môjho výskumu sa mi potvrdzuje: Buď Mámtalenťáčky nepoznajú reálny život, alebo závidia. Enri, Jana...? Lara, prosím, prepáč, už Tvoje meno nebudem spomínať. Ja som si myslela, že sa na tomto porte môžem aj zabávať.

Enri5.10.2012
 

Lýdia, radšej sa zdržím komentára na tvoje komentáre :-)

Monika5.10.2012
 

Nepoznajú reálny život alebo závidia?
Prosím ťa, netáraj. Je tu kopa ďalších možností :)
Na chvíľu som mala nutkanie vykríknuť čosi podobné, čo občas vykrikuje Dark: Ten, komu sa páčila táto poviedka nie je nič iné ako obyčajný diletant (v er. literatúre). Zájdi na diva.sk - erotické poviedky. Po dvoch-troch väčšina čitateľov a pisateľov určite pochopila, že tadiaľ cesta k erotickej literatúre viesť nemá. Pre mňa je to tam čosi gýčové, lacné, príšerné, ale niekto si možno pochutnáva :) Osman píše lepšie, to nepopieram, minimálne predohra bola na úplne inej úrovni, ale v ostatnom sa to podobalo na diva.sk. Žiaľ.

Lýdia J.5.10.2012
 

Monika? Ty si Herda? Ak áno, pôjdem na diva.sk. Ak si iba obdivovateľkou Dark - to nemusím. Studené pitevne a horory nemám rada.

Monika5.10.2012
 

Jasne, že ja, Herda :) A nie som obdivovateľkou Dark. To len tá jej hláška, sa mi bohovsky ráta - jednoduchá a všetko všetkým vysvetľuje :D

Osman5.10.2012
 

Baby, nežerte sa, lebo pôjdem na Diva.sk.

Lara5.10.2012
 

Lýdia, veď nič iné tu nerobím, len sa zabávam. No dobre, takmer nič iné. Lebo občas mi je z niektorých textov/komentárov do plaču. Zabávaj sa odušu, len sa, prosím Ťa, neurážaj. Ľudia sa berú príliš vážne (myslím si, že tu naozaj takmer všetci). Keď napíšem, že ma niečo hnevá, možno len kecám:) (Čiže som v tej istej skupine vážnych tvárí?)

Lýdia J.5.10.2012
 

Lara: Akosi som tušila, že si môžem s Tebou skvelo pokecať.:) Možno preto provokujem. Nájdeme si spoločnú platformu?

Lara6.10.2012
 

Lýdia, ja takým ťažkým slovám nerozumiem:) Viem však, čo sú to novodobé kmene, tiež viem, že ich rýchlo pribúda. Zatiaľ si budem udržovať svoju autonómnosť.

A ak si tu nedám pohov, do Wordu svietiaceho mi na ploche nepridám nič. Ostanem zaseknutá, román nebude, čitatelia nebudú, mačka o mne bude klebetiť na Streche, prestane sa so mnou rozprávať... a to je naozaj katastrofa! Rýchlo odfrčím na motorke (prepáčte, pani poštárka) a na udobrenie jej kúpim umývačku riadu.

zuza5.10.2012
 

osman kde ťa nájdem?

Osman5.10.2012
 

Zuzi, som tu! :)

Enri5.10.2012
 

Áno, súhlasím s Larou a Monikou, nebolo to dychvyrážajúce, nič \" s očami na vrchu hlavy a slintajúcim jazykom\" pri čítaní, ale zase ani celkom na zakopanie pod zem nie. Za odvahu dávam 4* - ako všetkým zúčastneným. Ale osman, musím dať za pravdu aj Jane, kopec rečí a skutek utek, kua! :-)

Osman5.10.2012
 

No veď počkaj, Enri. My si to ešte rozdáme. :D

Enri5.10.2012
 

To dúfam, minule si mi na čete čosi trepal o paprike a mede, či o čom, ja že dáš dačo z takého súdka. :-)

Osman5.10.2012
 

:D To je z Nefzáfího, arabské afrodiziakum. Ale štipľavú papriku som si vymyslel. Neopováž sa ňou natrieť...tam.:) Návod na použitie bude možno v Bottyánovi.

Monika5.10.2012
 

štipľavou paprikou... tam? Bože, ani ty isto nevieš, ako sa mi práve rozletela fantázia. Mám pocit, že som sa ňou posypala celá. :)

Osman5.10.2012
 

Monika! Ja som si to vymyslel. Ale ak chceš, pošlem ti.:)

Monika5.10.2012
 

Vymyslel?
Ale si to dobre vymyslel.
Čo by si mi posielal. Našla som si v kredenci. :D

Osman5.10.2012
 

Dievča, ty dnes nebudeš spať.:)

Monika5.10.2012
 

Mhmmm...

M5.10.2012
 

Akože som vysprchovaná, vymydlená a zas upotená, ľudia, preboha, serte na to!!! Serte na štipľavú papriku, lebo nesadnete, neobstojíte!!!
To už ozaj radšej cesnakom pošúchať. ;(

Lýdia J.5.10.2012
 

A mne čosi trepal o pravých maďarských klobásach.:((

Enri5.10.2012
 

Dobrá klobása nikdy nie je zlá - a nemusí byť ani maďarská :-)

Osman5.10.2012
 

To je pravda, výborné sú Ghanské klobásky s býčou krvou. :)

Osman5.10.2012
 

Lydka, nijaké trepanie, budú. :D

Osman5.10.2012
 

Mimochodom, v šejkovom recepte je namiesto papriky-škorica. Nepopleť to! Škorica a med, najlepšie lesný, od včelára, nie z Tesca.:)

jana tichá5.10.2012
 

:DDDDDDDDDD panebože, panebože, ďalšie orgie!
Sodoma Gomora na MT - súťaž nám z mravnostných príčin zrušia - kazíme mládež, a všetkých písaniachtivých! (tých nie, tí vlastne nečítajú)

Osman5.10.2012
 

Naopak, je to veľmi poučná debata pre mládež a všetkých, čo ešte nevyskúšali lalôčiky. :)

jana tichá5.10.2012
 

ešte horšie - vyskúšajú to s tou paprikou na ostro a potom povedia, že dali na vaše rady.

Osman5.10.2012
 

alebo povedia, že je to lepšie, než Robert so šľahačkou. :D

Lara5.10.2012
 

Dlhý úvod. Milostná scéna opísaná slovami, s akými sa stretávam v knihách bežne, a vždy mi je akosi trápne - mušlička, jaskynka, hrbolček lásky - ďalej presný postup dráždenia, o tom si radšej prečítam v príslušnej príručke. Takže pre mňa veľmi obyčajný text (s dobrou štylistikou). Až na tie polárne mravce! Tú vetu som si prečítala dvakrát (čiže autor konečne zaujal). Môžem si hlavu namáhať ako chcem, za nič na svete si takého mravca neviem predstaviť. Ale asi mrazia a mrazenie k erotike patrí.

Osman5.10.2012
 

Lara. Polárne mravce nájdeš u Jany Mátelovej.
Napísal som túto čokoládu, lebo chcem aby vyhrala Elena, ktorá sa mi obrátila chrbtom. :) Bude mať dve encyklopédie a dúfam, že jednu mi pošle.

Lara5.10.2012
 

A to Ťa neučili, že kradnúť a byť vypočítavý sa nesmie?

Osman5.10.2012
 

Neučili. Ja som sirota. Naučíš ma to ty?

Lara6.10.2012
 

Nenaučím. Nie som učiteľka. Ja mám problém naučiť svoju mačku aj triviálnosti (aby si umyla riad po sebe, neklebetila na Streche, nerehotala sa, keď poštárka dofrčí na motorke...) Okrem toho, som proti učiteľom/školskému systému, hlavne na prvom stupni ZŠ, kde sa snažia, aby všetky deti rozmýšľali rovnako, inak sú trestané. Veľa Deťom to ostane do smrti. Aj rozmýšľanie v jednom duchu (rovnaké paradigmy, rovnaká logika), aj strach z trestu. Verím, že Ty si iný prípad a tak beriem svoju výchovnú poznámku späť.

Osman7.10.2012
 

Vďaka Lara. Som iný prípad, vhodný pre polepšovňu. :) Škoda, že ma nechceš učiť. Som veľmi učenlivý. Naučil som sa písať úvodzovky, aj trojbodku.

Lara7.10.2012
 

V tom prípade Ti predsa len niečo poradím. Maj v texte menej zdrobnenín, alebo žiadnu. Veď zadok, jaskyňa, mušľa sú pekné slová samy osebe. Na viac drobnôstok u Teba si už nespomínam, u iných ale často evidujem bytík, dielko, písmenká... Načo je to dobré? Provokuje ma to. Mám ísť do polepšovne? Nejdem (bodka)

Lara7.10.2012
 

Dala som si námahu a našla ešte lalôčik, jamôčku, hrbolček a kúsoček. Dajme tomu, že lalôčik ešte znesiem, brušká prstov tiež (preboha, bruchá prstov - to by nešlo). Ešte podotknem, že jaskyňa a mušľa sa mi páčia v spojení s predstavou napríklad Demänovskej jaskyne či mušle, ktorú vyvrhlo more, takže som nezmenila svoj názor, že v spojení s obrazmi v Tvojej poviedke mi pripadajú trápno-smiešne. Peknú nedieľku Ti prajem, Osmanko.

Osman7.10.2012
 

Možno som chcel byť trápno - smiešny a zároveň zistiť ako nemám písať. Pekný koniečik víkendíčka Laruška. :)

Monika5.10.2012
 

Milý Osman,
takýchto poviedok sú mraky, mraky, mraky a tieto mraky-braky sú všade. Je to klišé že až. Svoj postoj k er.lit. som vyjadrila v úvode k môjmu príspevku do súťaže a ak si ho prečítaš, pochopíš moje sklamanie. Prečo by čosi takéto obyčajné mal čítať bežný človek, ktorý má pravidelný, uspokojivý sex? Prečo by čítal o (takmer) každodenných činnostiach, ak nie sú obohatené o niečo nové, v reálnom živote nedostupné?
Viem, som skazená. Prečítala som priveľa poviedok o sexe a rožkom sa neopijem. :)

Osman5.10.2012
 

Nebuď sklamaná, Monika! Proste nemám rád anál, ani sex v trojke. Dôležitejší je príbeh, než milostná scéna.:)

Monika5.10.2012
 

... ale keď ja som sa tešila práve na tú scénku...

Osman5.10.2012
 

Už aby som sa premenil na Černokňažníka. Potom sa predvediem v plnej paráde. :D

Monika5.10.2012
 

Na začiatok postačí... aj taký abbé :D

Osman5.10.2012
 

Dobre, kúpim si rukavice. :D

Lara5.10.2012
 

Monika, napísala som podobný komentár a odklikli sme ho pravdepodobne súčasne. Zaujímavé!

Monika5.10.2012
 

Všimla som si že aká synchronizácia :D

Monika5.10.2012
 

ale oceňujem odvahu ;)

Lýdia J.5.10.2012
 

Teda, Osman!

Aj príbeh za riadkami, aj neha, aj láska, aj erotično; mne sa to päťhviezdičkovo páči.:) Bože, zasa ma Dark zvozí za moju prízemnosť.:((

Osman5.10.2012
 

Lydka. Máš to rada v dvojke, ako ja. :D

jana tichá5.10.2012
 

teda Osman - polárne mravce??!! (JM, kde siii, vyjadri saaaa!) Tak, už sme tu mali análny sex, teraz orálny - no - škoda, že si nepridal humor, alebo nejaký hlbší príbeh v pozadí..(preboha nie v pozadí, ale v POZADÍ). Rušili ma slová ako peľasť a chabé príjmy, možno trocha aj mušlička. Dám aj tebe 5 hviezdičiek, ale iba za účasť. Nabudúce nevyskakuj :DD Júúúj, Osman!

Osman5.10.2012
 

Jani. Príbeh je veľmi hlboký, lebo je pravdivý. Humor nájdeš v Miešancovi. Ja vyskakujem iba pred monitorom, inak som veľmi tichý(Tichá) a uzavretý človek.:)

jana tichá5.10.2012
 

A máš šedivé vlasy? :)
Priznám sa, že o dôveryhodnosti silne pochybujem. Nezdajú sa mi tie ušné lalôčiky, ani dráždenie klitorisu mužom - možno to vyzerá v telke pekne a eroticky, ale v skutočnosti by si s tým nedal rady ani profesionálny masér. Alebo som možno len ja taká náročná a nemienim sa tváriť hocikedy blažene.

Osman5.10.2012
 

Mám, ako väčšina múdrych mužov. Ak myslíš na dva prsty a spomínané tkanivo, to nie je klitoris, ale bod G. :)

jana mátelová5.10.2012
 

teda polárne mravce??!! :D
len tak pre zaujímavosť, vymyslel si ich sám, alebo si požičal tie \"moje\"?

Osman5.10.2012
 

Jana. Požičal som si tvoje.:)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

osman bey

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: