IKARIKAR http://www.ikar.sk

Naše milovanie moje postavenie (Martin Murza)23.4.2015
 

4
 počet hodnotení: 4
prečítané 171, Komentáre 7

 

Opäť to celé dopadlo rovnako. Uznávam, sex bol fajn, zabudla som na všetky veci z práce a emocionálne bahno, ktorým sa spolu brodíme už asi siedmy rok, ale aj tak to celé bola hlúposť. Vravím si v jeho objatí a v posteli dofajčievam svoju poslednú dnešnú cigaretu. V izbe je tma a svoje tváre vidíme len vtedy, keď si niekto z nás potiahne z cigarety a jej teplé, oranžové svetlo nám zažiari tesne pri tvári. Ohorok zahasím v popolníku, ležiacom na nočnom stolíku a v znení tichých tónov nestarnúcej Elvisovej klasiky zaspávam v spálni, v ktorej sme dvaja, ale cítim sa v nej sama.
Zobúdzam sa okolo obeda. Popolník na stolíku je prázdny a fľaše od vína, ktoré boli večer rozhodené okolo postele, sú už odpratané. Naivka, idiot. Pomyslela som si. Predstava Nikiho, ktorý mi ráno upratuje byt a pripravuje raňajky v domnienke, že je všetko opäť v poriadku, mi zdvihla žalúdok. (Aj keď, je možné, že to spôsobilo všetko to víno z večera.) Buď je tak slepý, alebo je tak naivný. Ťažko hodnotiť. Uhrám to pred ním, poviem, že si nič nepamätám a pošlem ho domov.
Zišla som do kuchyne, kde ma čakal...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kokosový Oriešok25.4.2015
 

je to nezvyklé, že si chlapec a píšeš ako žena :D Ja síce píšem ako chlapec, ale neviem :D proste mi to príde zvláštne :D

Murza25.4.2015
 

Mne to príde úplne normálne. Totiž, inšpirovať by sme sa mali vedieť aj opačným pohlavím. Napr. Paulo Coelho má mnoho románov písaných z pohľadu ženy. Plus môj názor je taký, že niektoré veci sa proste nedajú vyjadriť z pohľadu muža. A aj keby sa dali, tak by to bolo neprirodzené. Aspoň pre mňa. Takže môžeme byť len a len radi, že vás máme... :-) :-D

MJR23.4.2015
 

Prosím pokračuj..každý prečítaný riadok mi pripomína môj príbeh..chcem vedieť ako s ním (so mnou) budeš narábať :)

Murza23.4.2015
 

Príbeh o Ribesse vlastne končí poslednou bodkou tohto textu, ale podobných \"rukopisov\" mám viac. Nie je teda vylúčené, že v blízkej dobe sa stretnete s textom, ktorý má podobnú, prípadne nadväzujúcu myšlienku.
Prispievam aj inými, podstatne veselšími a nadnesenejšími poviedkami pozrite sa teda pokojne aj po iných. Každopádne ďalšia v poradí bude jedna z tých veselších. To len aby sa to prestriedalo.

MJR24.4.2015
 

Ďakujem si zlatý že mi vykáš ale namiesto toho aby mi to lichotilo mi to skôr naháňa hrôzu takže prosím prestaň. :D
Napriek tomu že je to len krátka poviedka sa mi páčila tak dúfam že napíš zopár iných ale s rovnakým žánrom

MJR24.4.2015
 

PS: všetky ostatné mám dopodrobna zmapované :)

Murza25.4.2015
 

Ono je ale sranda, že ty vieš s komu to píšeš a ja nie... :-D No musím uznať, že to má svoje čaro... Inak tvoj komentár, dnešný večer a dosť vecí ma momentálne inšpirovalo, aby som rozvinul túto myšlienku a pokračoval v príbehu. Teším sa na to. A vďaka za nutný kopanec do zadku. Potreboval som sa pohnúť...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Martin Murza

972368_685199194840972_1692401642_n.jpg
O mne

Ako vidíte na obrázku, som ešte mladučký svišť. Na papieri čerstvo dospelý študent elektrotechniky, ktorý si však viac ako vodiče zamiloval umenie.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: