IKARIKAR http://www.ikar.sk

Nauč ma žiť (Pink_Unicorn_3)28.7.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 143, Komentáre 0

 
1. Kapitola - Bikiny z bahna
Horúce slnečné lúče dopadali na jeho už beztak spálené plecia, po chrbte sa mu spúšťali kanáliky slaného potu, no ním to aj napriek stúpajúcej únave ani len nehlo. Smäd mu už však hodnú chvíľu sužoval hrdlo, a tak podišiel k jedinému stromu v blízkosti a upil si z nealkoholického piva. Horkastá chuť sa mu rozliahla po celom tele a aspoň nachvíľu zabudol na stúpajúcu únavu. Uchopil preto do ruky pevne hrable a z posledných síl pokračoval v dokončovaní svojej práce.
Na chvíľu sa zastavil, nadýchol sa a užíval si jeden z najkrajších dní toho roku. Horúce slnko sa síce dosýta vyžívalo v znepríjemňovaní akejkoľvek práce, zvieracím spoločníkom zrejme tak veľmi neškodilo. Vtáky veselo štebotali, kone sa išli schladiť do neďalekého potoka a Riki sa veselo vyhrieval.
Jediným nepríjemným zvukom v tejto prírodnej symfónii bol čoraz väčší hluk ozývajúci sa z luxusnej štvrti predmestia.
Partia dospievajúcich dievčat sa očividne dobre zabávala, no svojím hlučným správaním znepríjemňovali náladu všetkým navôkol.
Nenápadne sa snažil zaostriť na obrovskú...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Pink_Unicorn_3

O mne

Už od malička patrí písanie k mojim koníčkom. S každou novo napísanou vetou, slovkom či len krátkou myšlienkou, sa snažím posúvať svou tvorbu vyššie a vyššie. A pevne verím, že raz budem môcť chytiť vlastnú knihu mmedzi prsty a s hrdosťou povedať: ,,Dokázala som to!"

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: