IKARIKAR http://www.ikar.sk

Návrat domov (Michaela Bukovinská)1.5.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 339, Komentáre 0

 

Nenapadlo ju, že ho ešte niekedy uvidí. Ich pohľady sa stretli v tej istej chvíli, keď vošla do miestnosti. Srdce sa jej rozbúchalo, ale nedala na sebe nič poznať. Nechcela, aby vedel, že ešte stále ju priťahuje. Stál tam ako kráľ vo svojom kráľovstve. Chlapi, ženy....Každý pohľad bol zavesený na ňom. Možno sa niekto občas obzrel, ale ako náhle prehovoril, žiaden pár očí nemal na výber. Jeho zvučný, mohutný bas sa opieral o steny miestnosti.
No nemala by sa tomuto všetkému čudovať, keďže je v jeho hoteli a na jeho párty. Lenže aj tak. Keď si spomenula na toho namysleného a zhýralého teenegera, tak nechápala ako je možné, že to tak ďaleko dotiahol.
Keď bola malá žila na farme v Kansase s jej otcom, ktorý sa o ňu staral, ako o princeznú. Do jedenástich rokov bývala Anabel s jej otcom, ale v deň narodenín jej mama oznámila, že sa s ňou sťahuje do New Yourku. Nebolo to ľahké, keďže mama skoro celý čas pracovala a svoju dcéru zanedbávala. Bola výkonnou riaditeľkou VanPelt Industrian v New Yourku. Eleonor McLee elegantná prísna dáma v najlepších rokoch svoju dcéru nerozmaznávala. Hneď...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Michaela Bukovinská

O mne

Moje naj
http://mimibook.blog.cz/

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: