IKARIKAR http://www.ikar.sk

Neboj sa prebúdzania (zo) sna (Evi Vašková)2.11.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 106, Komentáre 0

 
Neboj sa prebúdzania (zo) sna
„Dobrú chuť, deti. Po raňajkách sa dnes chystáme do zoologickej záhrady, takže sa poriadne posilnite, aby sme vládali pozrieť si všetky zvieratká. Tešíte sa na výlet?“ Triedou zaznelo zborové áno a  Zuzana sa zaradovala spoločne s deťmi, že dnes vymenia škôlkarský dvor za iný priestor a decká budú plné zážitkov rozprávať doma rodičom všetko čo videli.
 
Chvíle s deťmi v práci Zuzane vždy pripomenuli, že najšťastnejšou ženou na svete bude práve vtedy, keď sa stane mamou. Keď vlastnému synovi alebo dcére vysvetlí, ako sa k nám dostáva chlieb, našepká zabudnuté slovíčka z riekanky alebo napodobní opičku, pretože budú práve prechádzať zoologickou.
 
Vždy mala blízko k deťom, a preto vo voľbe štúdia a následne práce mala jasno. Chcela byť učiteľkou v materskej škole. Až v neskoršom veku som sa dozvedela, že detí bude síce okolo nej veľa, ale s tými vlastnými to bude problém.
 
Napriek tomu, že ju táto myšlienka trápila, nikdy si ju príliš nepripúšťala. Pri randení so svojím terajším manželom plánovanie rodiny taktiež príliš neriešila...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Evi Vašková

O mne

...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: