IKARIKAR http://www.ikar.sk

Nečakaný začiatok, ešte neočakávanejší koniec (Ivona Petrinová)29.9.2013
 

1
 počet hodnotení: 2
prečítané 38, Komentáre 3

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Elis6.10.2013
 

Súhlasím s Daisy a nič viac nedodávam, pretože sa zdá, že aj Ivona je jednou z ďalších autorov, ktorých názor iných nezaujíma a iba zvyšujú počet románov na tejto stránke, ktoré sa nedajú čítať. Už to tu nemá absolútne žiadnu úroveň.

Daisy3.10.2013
 

Ahoj, Ivona,
v anotácii píšeš, že nič na románe nie je predpripravené. No ja by som povedala, že ani len pripravené na zverejnenie. V prvom rade je tam abnormálne veľké množstvo chýb. Napríklad v jednej krátkej vete máš hneď tri chyby: \"ale tak to vôbec nebolo.\" sa zaskočene.
Veta sa píše s veľkým začiatočným písmenom, priama reč je tiež zle napísaná a uvádzacia veta nedáva žiaden zmysel. O chýbajúcich čiarkach v texte ani nehovorím. Zopár do očí bijúcich chýb: s prvého manželstva - má byť z, dokopi (dokopy), v hotely (v hoteli), hlúpi pubertiak (hlúpy), číslovky treba vypisovať... Jediné, čo by Ťa mohlo ospravedlniť, by bol veľmi nízky vek. Pokiaľ to myslíš s písaním vážne, treba na texte poriadne popracovať, pretože ak román bude pokračovať v štýle prvej kapitoly, žiaden človek s citom pre slovenčinu ho neprečíta a pripravíš sa tak o komentáre, ktoré by Ťa mohli posunúť dopredu.
S pozdravom
Daisy

Jozef3.10.2013
 

Veľmi zaujímavé. Autorke odporúčam pozrieť www.bookport-sk.webnote.sk/o-nas/

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ivona Petrinová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: