IKARIKAR http://www.ikar.sk

Neplač, mami ... (Monika Veselá)24.10.2011
 

4
 počet hodnotení: 2
prečítané 123, Komentáre 0

 

 ,, Mami som smädný . ´´ zakričal do kuchyne Robko. Svoj zrak ani nachvíľku nestrhol z televízora, kde išiel dokument o žralokoch. Aj keď mu po chrbte behal mráz pri pohľade na približujúcu sa obludu, ten pocit ho oslobodzoval. Keď sa bál, nevnímal nič , čo sa dialo naokolo. Nepočul. Nevidel . Bol v inom svete.
,, MAMI !!!! ´´ Kričal hlasnejšie. Snažil sa odmyslieť si hrubý hlas, ktorý sa s jeho mamou rozprával tak škaredo, tak hlasno .... Vedel , že jeho jemný detský hlások nie je počuť, aj keď kričí z plného hrdla. Bál sa ísť do kuchyne. Nechcel vidieť ako jeho mamičku drží v rukách pre neho aj po dvoch rokoch cudzí ujo. Ako jeho mamičku tlačí ku stene a kričí s ňou. ,, Neopustíš ma ty suka, počuješ ? NEOPUSTÍŠ ! ´´ Ako ju ťahá za tie pekné dlhé hnedé vlasy, ktoré stále tak príjemne voňajú. Televízor si pustil hlasnejšie a schúlil sa na gauči do klbka.
Za oknom sa rozsvietila pouličná lampa, pretože na mesto padla tma. Robko sa pomaly vystrel, postavil sa z gauča a nesmelo kráčal do kuchyne. Vedel, že ujo je preč. Vždy keď sa zotmie, on o...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Monika Veselá

DSC02782crop.jpg
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: